Навчально-методичний вебінар та тренінг «Методи виявлення професійного вигорання і хронічної втоми та шляхи їх профілактики».

01Шановні співробітники Університету Ушинського! Громадська організація «Національна академія наук вищої освіти України» запрошує Вас взяти участь у навчально-методичному вебінарі та тренінгу «Методи виявлення професійного вигорання і хронічної втоми та шляхи їх профілактики», що відбудуться 29.09.2023 року на платформі ZOOM, початок о 14:00 (3 академічні години).

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»

01Шановні колеги, Одеський обласний медичний центр психічного здоров’я інформує, про те що наразі в Україні, і в Одеській області втому числі, впроваджується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», яка ініційована першою леді України Оленою Зеленською.

Серія навчальних заходів UNODC із протидії корупції

prewШановні колеги, студенти та усі бажаючі! Програма USAID «Справедливість для всіх» та Управління ООН з протидії наркотикам і злочинності / United Nations Office of Drugs and Crime (UNODC, тут і надалі – «Управління ООН») організовують онлайн захід, присвячений запуску Серії навчальних модулів з протидії корупції в Україні.

Опитування науково-педагогічних працівників задля визначення потреб українських освітян з проблем Європейського дослідницького простору

imgШановні колеги! Інститут педагогіки НАПН України за підтримки Української асоціації дослідників освіти реалізує проєкт «Європейський дослідницький простір як орієнтир розвитку педагогічної науки в Україні: інформаційний хаб Інституту педагогіки НАПН України».

Опитування щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання.

01Шановні науково-педагогічні та педагогічні працівники Університету Ушинського! Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» рекомендує взяти участь освітянам в анонімному опитуванні щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання.

Опитування «Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України»

01Інститут вищої освіти НАПН України запрошує викладачів, співробітників, здобувачів вищої освіти взяти участь в опитуванні «Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України», що проводиться з метою узагальнення існуючого досвіду та обґрунтування перспективних напрямів і механізмів розвитку соціальної відповідальності українських ЗВО в рамках виконання наукового дослідження Інституту вищої освіти НАПН України «Політика та механізми реалізації соціальної відповідальності ЗВО України в умовах війни та під час повоєнного відновлення країни».

«Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії»

01Шановні студенти та співробітники Університету Ушинського, пропонуємо взяти участь у онлайн опитуванні! Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед науково-педагогічних працівників ЗВО та здобувачів вищої освіти онлайн опитування на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».

Всесвітній день соціальної роботи

01У межах відзначення Всесвітнього дня соціальної роботи. 21 березня 2023 року о 15.00 Мінсоцполітики в партнерстві з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) запрошують до участі у онлайн-події, під час якої відбудеться презентація та обговорення Візії Міністерства соціальної політики щодо подальшого розвитку соціальної сфери України, відбудеться її обговорення, окреслено перспективи подальшої взаємодії Мінсоцполітики з потенційними партнерами на різних рівнях, а також нагороджено кращих соціальних працівників року.

Сторінка 1 із 13

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://inlislite.makassarkota.go.id/slot-gacor/ https://perpus.makassarkota.go.id/slot-demo/ http://loket.pdamintanbanjar.co.id/slot-demo/ https://perpustakaan.atmaluhur.ac.id/slot-demo/ https://disbun.mubakab.go.id/slot-demo/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/situs-slot-gacor/ http://jdih.sibolgakota.go.id/assets/demo-pg-soft/ http://bem.fk.unand.ac.id/demo-slot/ http://pilarsosbudasean.kemenkopmk.go.id/slot-demo/ https://bpfpik.ub.ac.id/-/slot-gacor/ https://bcc.ub.ac.id/slot-demo-pragmatic/ http://web.upgriplk.ac.id/slot-demo/ https://disdukcapil.rajaampatkab.go.id/demo-pg-soft/ https://jdih.kepahiangkab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/slot-demo/ https://simmagang.polinema.ac.id/logs/slot-demo-pragmatic/ https://sinona.luwukab.go.id/slot-demo/ https://konsultasi.ulp.banjarbarukota.go.id/slot-demo/ https://inlis.singkawangkota.go.id/demo-pg-soft/ https://inlis.mojokertokab.go.id/digitalcollection/slot-demo/ http://el1brary.samosirkab.go.id:415/demo-pgsoft/ https://perpustakaan.palangkaraya.go.id/slot-demo/ http://www.rocfpm.com/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://149.129.192.206/ https://147.139.195.246/ https://8.215.25.20/ https://95.111.193.102/ https://147.139.168.127/ https://95.111.196.187/ https://94.237.67.110/ https://149.129.223.146/ https://149.129.245.78/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://stickyriceles.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://usaklub.moe/ https://mpored.moe/ https://www.tyronesjacket.com/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/