«Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії»

01Шановні студенти та співробітники Університету Ушинського, пропонуємо взяти участь у онлайн опитуванні! Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед науково-педагогічних працівників ЗВО та здобувачів вищої освіти онлайн опитування на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».

Всесвітній день соціальної роботи

01У межах відзначення Всесвітнього дня соціальної роботи. 21 березня 2023 року о 15.00 Мінсоцполітики в партнерстві з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) запрошують до участі у онлайн-події, під час якої відбудеться презентація та обговорення Візії Міністерства соціальної політики щодо подальшого розвитку соціальної сфери України, відбудеться її обговорення, окреслено перспективи подальшої взаємодії Мінсоцполітики з потенційними партнерами на різних рівнях, а також нагороджено кращих соціальних працівників року.

Онлайн-курс «Практикум з розвитку м'яких навичок»

01Онлайн-курс «Практикум з розвитку м'яких навичок» пропонує скористатися їх пропозиціями та опанувати м’які навички. Разом зі своїми студентами обміркувати, які навички є особливо важливими для різних професій, та якими з цих навичок ви вже володієте, а які потрібно розвивати.

Global Money Week

01Міністерство освіти і науки України інформує, що з 20 березня по 2 квітня 2023 року в Україні відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей.

В Університеті Ушинського відбудеться відкрита лекція «Кабалістичні образи у поезії ізраїльської поетеси Зельди»

Screenshot_39 грудня 2021 року о 14.00 в Університеті Ушинського в онлайн форматі відбудеться відкрита лекція «Кабалістичні образи у поезії ізраїльської поетеси Зельди». Лектор – Олександра Михайлівна Геркерова, доцент кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов.

День працівників освіти України - 2021

ДЕ В ОДЕСІ ОТРИМАТИ ЩЕПЛЕННЯ ВІД COVID-19

ngerbЗ 23 вересня 2021 року у зв'язку з введенням в Одесі «жовтої» зони епідемічної небезпеки по COVID-19 на території міста введено карантинні обмеження.

Анкетування викладачів Університету Ушинського

Шановні викладачі!  

З 8 до 31 червня 2021 р. в нашому Університеті проходить опитування щодо внутрішнього забезпечення якості освіти.  

Просимо всіх науково-педагогічних працівників долучитися до підвищення якості вищої освіти в університеті і заповнити анкети. Опитування анонімне, дані буде використано в узагальненій формі. Відповідь має бути в кожному запитанні.

Дякуємо за участь!

Посилання на анкету для викладачів https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=StMNzR0mMkWyyGUC8WoY3Oo4UL9dnyxNr8W4Ktz87E5UQ01PRVlFQkxSRFc4NTc0OEdOUk84VlhaWC4u

Сторінка 1 із 12

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського