Відділ кадрів

Відділ кадрів є самостійним структурним підрозділом, який підпорядковується  безпосередньо ректору університету. Основними завданнями відділу кадрів є: здійснення заходів щодо добору і розстановки науково-педагогічних працівників, працівників навчально-допоміжного та господарсько-обслуговуючого персоналу, вивчення відповідності їхніх ділових і моральних якостей роботі за професією, посадою; впровадження сучасних форм роботи з працівниками університету; створення резерву деканів факультетів, завідувачів кафедр, керівників інших структурних підрозділів для висування їх на керівні посади; забезпечення прав, пільг і соціальних гарантій працівників підприємства.

У межах своєї компетенції вирішує питання забезпечення додержання працівниками трудової дисципліни і правил внутрішнього трудового розпорядку, оформляє документи, пов’язані з проведенням службового розслідування та застосуванням заходів дисциплінарного впливу. Бере участь у роботі по вдосконаленню структури університету та розробленні штатного розпису, контролює розроблення посадових інструкцій у структурних підрозділах університету. Розглядає матеріали і готує документи для заохочення  та  нагородження працівників, веде відповідний облік. Обчислює трудовий  і науково-педагогічний стаж роботи працівників, здійснює контроль за встановленням доплат (надбавок) за вислугу років. Забезпечує надання відпусток працівникам університету, складає  графік відпусток та веде їх облік. Оформляє прийом, переміщення і звільнення працівників університету. Готує накази по особовому складу працівників університету. Веде особові справи працівників, магістрів  і студентів денної форми навчання. Здійснює роботу, пов’язану із заповненням, обліком і зберіганням трудових книжок працівників університету. Видає довідки з місця роботи працівникам університету.  Оформляє в установленому порядку листки тимчасової непрацездатності.

Засвідчує зразки підписів, копії з оригіналів документів працівників університету.  Бере участь у розподілі випускників університету та видає  їм документи про направлення на роботу, контролює прибуття молодих спеціалістів за місцем призначення.

Забезпечує укладання угод, договорів про працевлаштування випускників, виплату одноразової адресної грошової допомоги та оформлення інших необхідних документів.

 

Т. в. о. начальника відділу кадрів – Сильченко Ірина Олександрівна

тел. (048) 733-55-62, каб. 1

 

Сектор працевлаштування:

Провідний фахівець – Мілюкова Наталія Володимирівна

тел. (048) 753-08-67, каб. 63а

 

Старший інспектор з військового обліку –

Мірошніченко Олена Вікторівна

тел. (048) 732-39-17, каб.65

 

 

Наша адреса: 65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.

Часи прийому: 14:00 – 17:00

 

 

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/