Міжнародний молодіжний форум «Державотворець: Дії заради майбутнього»

01Шановні студенти! Міністерство молоді та спорту України спільно з партнерськими організаціями із метою активізації участі молоді у процесах реформування та творення держави ініціювали національну програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».

Всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки

01Шановні студенти! 31 жовтня 2023 року Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України проведуть всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки для учнів та студентів закладів освіти України.

Проєкт “Армійська англійська” для українських військових

1Шановні здобувачі освіти, які наразі служать у Збройних силах України, інформуємо вас про соціальний проєкт ENG for UARMY, який запустив YouTube-канал “Армійська англійська” для українських військових із навчання військової англійської відповідно до мовних стандартів НАТО (STANAG 6001). Проєкт створено групою волонтерів на чолі з викладачкою Оленою Чекрижовою та підтримано Посольством США в Україні.

Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України

1Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України
Шановні студенти! Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді» з нагоди відзначення Дня Соборності України (далі – Конкурс) проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень.

Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс для дітей та молоді «Успіх усупереч»

01Шановні студенти, якщо ви володієте словом та вмієте створювати цікаві історії, чи може маєте талант малювати або створювати цікаві презентації розповіді? Якщо, так, тоді цей Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс для вас!

Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді до Дня державної служби.

01Національне агентство України з питань державної служби запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді до Дня державної служби.

Працевлаштування випускників в митних органах України

prewШановні студенти та випускники Університету Ушинського, які отримують у 2023 році освітній ступінь бакалавра або здобувають освітній ступінь магістра, Одеська митниця з метою залучення молоді та вмотивованих спеціалістів до роботи на державній службі запрошує приєднатися до команди Державної митної служби України.

Серія навчальних заходів UNODC із протидії корупції

prewШановні колеги, студенти та усі бажаючі! Програма USAID «Справедливість для всіх» та Управління ООН з протидії наркотикам і злочинності / United Nations Office of Drugs and Crime (UNODC, тут і надалі – «Управління ООН») організовують онлайн захід, присвячений запуску Серії навчальних модулів з протидії корупції в Україні.

Сторінка 1 із 23

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/