Відкрита лекція «Англійська мова для академічних цілей»

1Написання наукової статті
24 травня 2024
14:00

Шановні студенти, аспіранти, докторанти та молоді вчені!

ngerbЗапрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сучасні виклики соціально-політичного розвитку: політико-правові та соціально-економічні виміри»

Запрошуємо Вас на веб-зустріч з представниками компанії Strike Plagiarism

ngerbЗапрошуємо Вас на веб-зустріч з представниками компанії Strike Plagiarism. В межах зустрічі будуть розглянуті можливості сучасної системи перевірки на плагіат, а також проведений тренінг з використання функціональних можливостей програми.. В межах зустрічі будуть розглянуті можливості сучасної системи перевірки на плагіат, а також проведений тренінг з використання функціональних можливостей програми.

The Laboratory of Artificial Intelligence and Robotics at Ushynsky University is organizing a webinar: AI and Education: Unlocking the Future.

1The Laboratory of Artificial Intelligence and Robotics at Ushynsky University is organizing a webinar:
 AI and Education: Unlocking the Future. 

Науково-практичний семінар для молодих науковців

2Дослідження англійської мови і мовлення: когнітивні, комунікативно-прагматичні та лінгводидактичні аспекти

Гостьова лекція

115 травня о 10.00 на платформі Zoom відбудеться гостьова лекція

Відкрита лекція "Цифрові додатки та інструменти у навчанні природничих дисциплін".

1Кафедра інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін з нагоди Дня науки запрошує 10 травня 2024 року о 13.00 на відкриту лекцію "Цифрові додатки та інструменти у навчанні природничих дисциплін".

Майстер-клас і методологічний семінар професорки, доктора ґабілітованого Анетти Пастернак з Музичної академії імені Кароля Шимановського в Катовицях

1Факультет музичної та хореографічної освіти Університету Ушинського запрошує здобувачів і викладачів закладів мистецької освіти на унікальний майстер-клас «Інтеграція ритмікі, сольфеджіо та імпровізації у процесі підготовки за системою Еміля Жак-Далькроза» та методологічний семінар «Концепція інтегральної підготовки здобувачів на спеціальності ритміка в Музичній академії імені Кароля Шимановського в Катовиціях».
Детальніше...

Сторінка 1 із 33

 

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/