Грантовий конкурс від SEO.UA!

2Компанія "SEO.UA" - оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Лови можливість отримати стипендію у розмірі 20000 гривень!

«Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії»

01Шановні студенти та співробітники Університету Ушинського, пропонуємо взяти участь у онлайн опитуванні! Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» планує проведення серед науково-педагогічних працівників ЗВО та здобувачів вищої освіти онлайн опитування на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».

Творча зустріч з провідними журналістами Одещини.

01Одеська національна наукова бібліотека запрошує усіх студентів на творчу зустріч з представниками громадсько-політичної газети «Вечерняя Одесса». Вона є багаторічним медійним партнером Одеської національної наукової бібліотеки. Професійні журналісти і бібліотечні фахівці висвітлюють на сторінках газети бібліотечні здобутки та події, популяризують їх серед мешканців Одеси та області.

Global Money Week 2023

1Міністерство освіти і науки України інформує, що в Україні відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей. З цієї нагоди Національний банк України готує низку заходів з фінансової грамотності, присвячених Всесвітньому тижню грошей 2023, ураховуючи різні вікові групи та формати участі.

Конкурс «Як соціальна робота змінює світ?»

01В третій вівторок березня відзначається Всесвітній день соціальної роботи. Саме тому вони розпочинають конкурс у соціальних мережах «Як соціальна робота змінює світ?».

Метою конкурсу є широке інформування українців про важливість соціальної роботи та соціальних працівників та працівниць в житті українців. Автори найкращих постів будуть запрошені на зустріч з Міністеркою соціальної політики в Києві для неформального обговорення перспектив розвитку в галузі соціальної роботи, підтримки сімей з дітьми та забезпечення прав та найкращих інтересів дітей.

ESC volunteering project

01Координатори проєктів в організації Phoenix Association шукають волонтерів в рамках програми ЄКС для постійних партнерів Hasan Kalyoncu Universitesi.
Де?
- Газіантеп, Туреччина
Тривалість: 2 місяці
Початок волонтерства: квітень (за точну дату початку проєкту можна домовитися з координатором проєкту).
Дедлайн: якнайшвидше!

«Освітній проєкт EU Study Days (Єврошколи) – 2023»

1Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір українських школярів та студентів для участі у EU Study Days (Єврошколи) – 2023

Челендж «Thirty day fitness»

1

Шановні студенти!

Команда ООВ КФВС МОН запускає новий челендж «Thirty day fitness» - «Тридцять днів фітнесу ».

Сторінка 1 із 22

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського