Навчально-науковий інститут природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту було створено 3 липня 2023 року на базі фізико-математичного факультету, що  розпочав свій шлях 1 квітня 1920 року. Інститут є потужним навчально-науковим центром на півдні України, на базі якого підготовлено понад 9000 учителів фізики, математики, інформатики, керівників, які успішно працюють у загальноосвітніх, передвищих і вищих закладах освіти, наукових установах тощо. Більше як 150 випускників є заслуженими вчителями, діячами науки й освіти України, керівниками кращих закладів освіти Одещини, понад 200 випускників –   докторами наук, професорами.


Навчально-науковий інститут природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту Університету Ушинського є продовжувачем освітянських традицій у галузі підготовки вчителів математики, інформатики, фізики, природничих наук, сучасних публічних управлінців, топ-менеджерів у сфері освіти.  В інституті здійснюється підготовка бакалаврів, магістрів, аспірантів і докторантів. Здобувачі навчаються за спеціальностями:

014 Середня освіта (Фізика та астрономія);

014 Середня освіта (Математика);

014 Середня освіта (Інформатика);

014 Середня освіта (Природничі науки);

281 Публічне управляння та адміністрування;

073 Менеджмент.

Підготовка майбутніх керівників та фахівців відбувається під час лекційних, практичних, лабораторних занять у сучасних авдиторіях робототехніки, STEM-освіти та НУШ, навчальних і виробничих практик у провідних закладах освіти.  

      В інституті склалися визнані наукові школи професорів М. М. Білинської,   А. О. Брюханова,  О. Р. Гохмана, А. Ю. Ківа, В. М. Пивоварчика, Н. М. Черненко  та ін. Викладачі інституту мають тісні зв'язки з науковими установами і закладами освіти Болгарії, Ізраїлю, Італії, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Словаччини, Словенії, США, Фінляндії, Франції, Швеції, виконують наукові дослідження у межах міжнародних грантів від наукових фондів.

    Освітній процес у Навчально-науковому інституті природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту забезпечують кафедри:

кафедра інноваційних технологій та методики викладання природничих дисциплін (завідувач кафедри кандидат фізико-математичних наук, доцент Дмитро ДЯЧОК).

кафедра прикладної математики та інформатики (завідувач кафедри доктор технічних наук, професор Тетяна МАЗУРОК);

кафедра вищої математики і статистики (завідувач кафедри доктор фізико-математичних наук, професор Вячеслав ПИВОВАРЧИК);

кафедра освітнього менеджменту та публічного управління (завідувач кафедри кандидат педагогічних наук, доцент Оксана САКАЛЮК).

     Колективи кафедр регулярно організовують міжнародні семінари та конференції (щорічні міжнародні конференції «Адаптивні технології навчання», «Управління та інновації в освіті: досвід, проблеми та перспективи»). Викладачі активно залучають до наукової роботи здобувачів, проводячи семінари, конференції, олімпіади для студентів і молодих науковців (щорічна конференція студентів та молодих науковців «Інформатика, інформаційні системи та технології», всеукраїнська олімпіада з математики для студентів педагогічних університетів).

Директорат інституту

Директор інституту  –  Наталія ЧЕРНЕНКО, доктор педагогічних наук, професор

Viber/Telegram:+38(063)-265-12-49

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Секретар директорату денної форми навчання – Катерина ЮФА-АВРАМЕНКО

Секретар директорату заочної форми навчання – Ольга СЛЄПА

 

Контакти Навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту:

Вул. Старопортофранківська 26, 2 поверх, каб. 36

тел. (048) 705-46-52

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Instagram: fiz_mat_sunpu

Facebook: https://www.facebook.com/Ushynsky.University/

Telegram: https://t.me/+6PogjqmJKWZjNzMy

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://jdih.depok.go.id/mahjong-wins/ https://www.lippohomes.com/olympus-banyak-scatter/ https://jdih.depok.go.id/uploads/rahasia-mahjong/ https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/