«Дистанційна освіта в Україні: виклики та можливості»

01Корпоративне навчання для здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського та університетів-партнерів 29 листопада 2023 року.

Екскурсія студентів до історико-краєзнавчого музею

121 листопада студенти Навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту (спеціальностей 281 Публічне управління та адміністрування та 073 Менеджмент) відвідали Одеський історико-краєзнавчий музей. Захід було організовано первинною профспілковою організацією Університету Ушинського та кафедрою освітнього менеджменту та публічного управління.

Співпраця з Рішельєвським науковим ліцеєм

1Викладачі та студенти навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту прийняли участь в організації та проведенні IX Відкритої комплексної онлайн-олімпіади «Рішельєвська регата» з математики, фізики, біології, хімії та інформатики (2-4 листопада 2023 року, Комунальний заклад Рішельєвський науковий ліцей).

Участь команди ІПМНІМ в "Містичному квізі"

12 листопада 2023 року в бібліотеці Університету Ушинського студентською радою був організований "Містичний квіз".

Студенти ННІ ПМНІМ усіх спеціальностей долучилися до вебінару «Запобігання та протидія академічному плагіату при написанні наукових робіт»

101 листопада 2023 р. о 14.00 на платформі teams (в команді «Академічна доброчесність») для студентів навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту було проведено вебінар «Запобігання та протидія академічному плагіату при написанні наукових робіт».

Благодійний Хеллоуїнський ярмарок

3У день жахів, 30 жовтня 2023 р., Університет Ушинського організував надзвичайно захоплюючий благодійний Хеллоуїнський ярмарок.

Радіодиктант національної єдності

127 жовтня 2023 року в День української писемності та мови студенти Навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності під назвою "Дороги України".

Зустріч студентів – управлінців з головою Одеської організації Національної спілки журналістів України

126 жовтня на кафедрі освітнього менеджменту та публічного управління відбулася зустріч майбутніх управлінців з стейкхолдером – головою Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів Юрієм Работіним.

Сторінка 1 із 12

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://inlis.serangkab.go.id/slot-demo/ https://149.129.239.111/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://keuangan.sulselprov.go.id/restapi/slot-demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/mahjong-ways/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://tte.tubankab.go.id/products/slot-demo-pg-soft/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/server-luar-negeri/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/demo/ https://siss.sulselprov.go.id/approve/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://sidarasalimba.sanggau.go.id/slot-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/