Загальні відомості

Новини

Шановні абітурієнти!

Фізико-математичний факультет та кафедра прикладної математики та інформатики

запрошує Вас на навчання

за фахом "Інформатика"

(додаткова спеціалізація - англійська мова та література)

 

Кафедра прикладної математики та інформатики є навчально-структурним підрозділом, відповідальним за підготовку фахівців зі спеціальності «Системні науки та кібернетика» і «Середня освіта. Інформатика». Здійснює випуск студентів за програмою бакалаврів, спеціалістів, магістрів.

Кафедра була заснована у 1990 році на базі кафедри математики, основ інформатики та обчислювальної техніки у зв’язку із необхідністю ґрунтовної підготовки учителів для викладання введеного у шкільний курс предмету "Основи інформатики та обчислювальної техніки".

Значна заслуга у створенні кафедри належить доц. Г. М. Бритавському, який доклав багато зусиль для формування викладацького складу та матеріальної бази кафедри.

Сьогодні кафедра прикладної математики та інформатики об'єднує чотири комп’ютерні класи та одну лабораторію науково-навчально-методичної роботи з програмування мікроконтролерів.

На базі кафедри проводяться численні науково-методичні семінари та конференції.

Виступ доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри прикладної математики про особливості підготовки спеціалістів за спеціальністю Інформатика*

Виступ доктора фізико-математичних наук, професора кафедри прикладної математи та інформатики Даміра Зямовича Арова про видатних вчених університету

Підготовка студентів фізико-математичного факультету за спеціальністю Інформатика*

Педагогічна практика з інформатики при підготовці студентів фізико-математичного факультету за спеціальністю Інформатика*


Новини

Доктор фізико-математичних наук, професор АРОВ Дамір Зямович

Двадцять перша Всеукраїнська конференція студентів і молодих науковців «Інформатика, інформаційні системи та технології»

АНОНС проведення відкритої лекції!

У рамках діяльності лабораторії ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ ТА РОБОТОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ, був проведений Майстер-клас "GPT-store та штучний інтелект в освіті"

Лекція «Штучний інтелект та академічна доброчесність»

Майстер-клас для здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського та всіх охочих 27 березня 2024 року.

Університет Ушинського приєднався до міжнародного проєкту SEED для популяризації STEM освіти.

Засідання робочої групи забезпечення ОПП Середня освіта (Інформатика) другого (магістерського) рівня освіти

IX Міжнародна науково-практична конференція «Адаптивні технології управління навчанням ATL-2023»

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
asiaklub https://majubersama.b-cdn.net/slot-big-bass-amazon-xtreme.html https://majubersama.b-cdn.net/wolf-gold.html https://www.francisaviation.com/slot-great-rhino-deluxe/ https://www.francisaviation.com/slot-crypto-gold/ https://oicc.org/slot-power-of-thor-megaways/ https://oicc.org/mahjong-ways-3/ https://oicc.org/slot-online/ https://oicc.org/slot-mahjong-panda/ https://asianparalympic.org/game-sugar-rush/ https://asianparalympic.org/game-lucky-neko/ https://asianparalympic.org/game-gates-of-olympus/ https://oicc.org/meledak-jp-lucky-neko/ https://www.francisaviation.com/rtp-slot-pg-soft/ https://www.ysletadelsurpueblo.org/slot-gacor-deposit-dana/ https://www.stantonstreet.com/rtp-slot-tergacor/ https://asianparalympic.org/game-zeus-sensasional/ https://asianparalympic.org/rtp-live-tertinggi/ https://asianparalympic.org/daftar-akun-game-vip/ https://147.139.207.107/ https://8.215.31.229/ https://8.215.55.180/ https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/