Студенти Університету Ушинського привітали Харбінський інженерний університет із 70-річним ювілеєм!

img_424 травня 2023 року на платформі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського студенти привітали Харбінський інженерний університет із 70-річним ювілеєм!

День відкритих дверей факультету іноземних мов

118 травня 2023 року за традицією відбувся День відкритих дверей факультету іноземних мов у приміщенні Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція». Захід відвідали учні старших класів загальноосвітніх шкіл Одещини.

Відкрита онлайн лекція «Китайська міфологія і народні легенди» як компонента академічної мобільності в межах «Тижня науки»

117 травня 2023 року в межах «Тижня науки» за підтримки Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського лектором китайського університету-партнеру було проведено відкриту онлайн-лекцію «Китайська міфологія і народні легенди» для здобувачів першого, другого і третього рівнів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями 035 Філологія, 011 Освітні, педагогічні науки, 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (англійська, китайська, корейська)) та 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями). 

IX міжнародна наукова онлайн конференція «актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі»

103-04 квітня 2023 року кафедрою перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» і Харбінським інженерним університетом було проведено ІХ Міжнародну наукову онлайн конференцію «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі», в якій взяли участь провідні науковці, викладачі іноземних мов і студенти.

Китайсько-українська весна в Університеті Ушинського 16 березня 2023 року

116 березня 2023 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Університету Ушинського провів урочистий захід «Китайсько-українська весна», який відвідали проректор із соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Андрій НАЧЕВ, секретаріат «Інституту Конфуція», представники студентської ради та здобувачі вищої освіти.

Нагорода учасників конкурсу «Китайський міст»

118 січня 2023 року відбулася урочиста церемонія нагороди переможців І туру мовних змагань «Китайській міст» на платформі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція». З цією подією всіх привітала декан факультету іноземних мов Олександра Попова, директор відділу міжнародних зв’язків Університету Ушинського Олександра Моргун і старший викладач Лі Сюелу (Харбінський інженерний університет, КНР).

Освітньо-культурний центр "Інститут Конфуція" Університету Ушинського розпочинає зимовий мовний табір

109 січня 2023 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» традиційно на платформі Харбінського інженерного університету розпочав зимовий мовний табір, в якому щорічно беруть участь студенти Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського й слухачі лінгвокультурної підготовки. Зі святом усіх привітала декан факультету іноземних мов Олександра Попова.

Засідання ради «Інституту Конфуція» 3 - го скликання – 2022

120 жовтня 2022 року відбулося засідання Ради Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» в онлайн-режимі. Партнери з Харбінського інженерного університету оцінили роботу Центру за 2021 рік. Незважаючи на продовження пандемії коронавируса COVID-19 та воєнні дії в Україні, «Інститут Конфуція» продовжував активно функціонувати на вдосконалених цифрових платформах і досяг значних результатів у галузі культури, освіти і науки.

Сторінка 1 із 13

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://jdih.makassarkota.go.id/slot-gacor/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://pustaka.pekanbaru.go.id/slot-gacor/ https://library.poltekpel-sby.ac.id/slot-demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/slot-gacor/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-online-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-luar-negeri/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://chavancentre.org/slot-demo/