Засідання ради «Інституту Конфуція» 3 - го скликання – 2022

120 жовтня 2022 року відбулося засідання Ради Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» в онлайн-режимі. Партнери з Харбінського інженерного університету оцінили роботу Центру за 2021 рік. Незважаючи на продовження пандемії коронавируса COVID-19 та воєнні дії в Україні, «Інститут Конфуція» продовжував активно функціонувати на вдосконалених цифрових платформах і досяг значних результатів у галузі культури, освіти і науки.

乌克兰南方师范大学孔子学院成功举办“孔子学院

01乌克兰南方师范大学孔子学院成功举办“孔子学院
- 庆祝国际孔子学院日 -
2022年9月30日,乌克兰南方师范大学孔子学院在敖德萨市孔子学院本部举办了庆祝国际孔子学院日活动。此次活动邀请到了乌克兰南方师范大学副校长、政治科学博士、音乐教授安娜·瓦切斯拉夫沃纳及外语系院长、孔子学院院长波波女士。哈尔滨工程大学国际交流合作丁昕副处长通过视频表达了对此次活动的祝贺。乌克兰南方师范大学的教师和学生们参加了本次孔院日活动。

Освітньо-культурний центр "Інститут Конфуція" Університету Ушинського відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція

630 вересня 2022 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» у дев'ятий раз відзначив Міжнародний день Інститутів Конфуція, в якому взяли участь студенти й викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського.

Звітна конференція директорів інститутів конфуція – 2022

119 вересня 2022 року відбувся міжнародний онлайн-форум директорів Інститутів Конфуція, організатором якого виступила організація з питань викладання іноземних мов та наукових досліджень КНР (Foreign Language Teaching and Research Press). З привітальною промовою виступив Віце-президент і Генеральний секретар Китайського міжнародного освітнього фонду пан Чжао Ліншань.

ВІДКРИТА ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КНР»

фото111 травня 2022 року в межах заходів з нагоди Дня науки за підтримки Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського лектор китайського університету-партнеру провів відкриту онлайн-лекцію «Перспективи розвитку КНР» для здобувачів першого, другого і третього рівнів вищої освіти. До цієї події також долучилися науково-педагогічні працівники кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики і кафедри західних і східних мов та методики їх навчання. Кількість учасників становила 84 особи.

Тиждень доброчесності на факультеті іноземних мов

Image0406 квітня 2022 року викладачі факультету іноземних провели заходи у межах Тижня доброчесності в Університеті Ушинського.

Наукова онлайн-конференція «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у політкультурному просторі»

Image0104-05 квітня 2022 року кафедра перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» спільно з Харбінським інженерним університетом провели VІІІ Міжнародну наукову онлайн конференцію «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі». Форум відбувся за підтримки та участі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського й аспірантів, які навчаються за спеціальностями 035 «Філологія» та 011 «Освітні, педагогічні науки».

Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» та Музей цікавої науки відсвяткували разом Китайський Новий Рік

907 лютого 2022 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського презентував свою діяльність та освітньо-культурні програми у Музеї цікавих наук м. Одеси під час інформаційно-освітнього заходу «Китайський Новий Рік – 2022».

Сторінка 1 із 12

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського