ВІДКРИТА ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ «ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ КНР»

фото111 травня 2022 року в межах заходів з нагоди Дня науки за підтримки Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського лектор китайського університету-партнеру провів відкриту онлайн-лекцію «Перспективи розвитку КНР» для здобувачів першого, другого і третього рівнів вищої освіти. До цієї події також долучилися науково-педагогічні працівники кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики і кафедри західних і східних мов та методики їх навчання. Кількість учасників становила 84 особи.

Тиждень доброчесності на факультеті іноземних мов

Image0406 квітня 2022 року викладачі факультету іноземних провели заходи у межах Тижня доброчесності в Університеті Ушинського.

Наукова онлайн-конференція «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у політкультурному просторі»

Image0104-05 квітня 2022 року кафедра перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» спільно з Харбінським інженерним університетом провели VІІІ Міжнародну наукову онлайн конференцію «Актуальні проблеми філології і професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі». Форум відбувся за підтримки та участі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського й аспірантів, які навчаються за спеціальностями 035 «Філологія» та 011 «Освітні, педагогічні науки».

Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» та Музей цікавої науки відсвяткували разом Китайський Новий Рік

907 лютого 2022 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського презентував свою діяльність та освітньо-культурні програми у Музеї цікавих наук м. Одеси під час інформаційно-освітнього заходу «Китайський Новий Рік – 2022».

Успішна участь студентки Університету Ушинського у міжнародному конкурсі есе з китайської мови

1У грудні 2021 року в дистанційному режимі відбувся Міжнародний конкурс творів китайською мовою, у якому взяла участь студентка факультету іноземних мов Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського Бикова Тетяна.

Китайський Новий рік в Університеті Ушинського

Image0129 січня 2022 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського провів урочистий захід «Китайський Новий рік – Рік Водяного Тигра», який відвідали ректор Красоножон Андрій Васильович, викладачі китайської мови, представники секретаріату центру та студентської ради.

Відкриття зимового мовного онлайн табору «Китайський Міст», присвяченого Олімпійським іграм-2022 у м. Пекін

Image0404 січня 2022 року на платформі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського та Харбінського інженерного університету (ХІУ) відбулася урочиста онлайн-церемонія відкриття зимового мовного табору «Китайський Міст», у якому взяли участь понад 80 учнів закладів загальної середньої освіти.

В Університеті Ушинського проведено регіональний тур ХХI Всеукраїнського конкурсу «Міст китайської мови» Південного регіону

Image0417 грудня 2021 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» провів регіональний відбірковий тур ХХI Всеукраїнського конкурсу «Міст китайської мови» Південного регіону, в якому взяли участь студенти й викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, а також слухачі курсів китайської мови і культури.

Сторінка 1 із 12