Факультет іноземних мов має свої витоки з 1938 р., коли було засновано кафедру іноземних мов Одеського педагогічного інституту. Факультет іноземних мов був створений у 2001р у складі Інституту мов світу (2001−2014) Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського. З вересня 2017 р. декан факультету – доктор педагогічних наук, професор Попова Олександра Володимирівна

Декан факультету – доктор педагогічних наук, професор

Попова Олександра Володимирівна. Тел.: 752-98-33

 

 Наразі факультет об’єднує три кафедри:

– кафедра германської філології та методики викладання іноземних мов (завідувач – к.філол.н., проф. Єременко Тетяна Євстафіївна, тел: 732-46-69);

– кафедра перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики (завідувач – к.філол.н., доц. Дерік Ілона Морисівна, тел. :732-47-90);

– кафедра західних і східних мов та методики їх навчання (завідувач – к.філол.н., доц. Юмрукуз Анастасія Анатоліївна, тел.: 716-59-13)

Факультет іноземних мов здійснює підготовку здобувачів вищої осіти за першим (бакалаврським) рівнем освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (англійська / китайська / корейська мова і література) і 035 Філологія (за спеціалізаціями: 035.041 – германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська та 035.065 – східні мови та літератури (переклад включно), перша – китайська) і здобувачів вищої освіти за другим (магістерським) рівнем освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (англійська мова і література), 035 Філологія (за спеціалізацією 035.041 – германські мови та літератури) (переклад включно), перша – англійська).

По закінченні навчання на факультеті випускникам присуджується відповідний освітній ступінь за рівнями вищої освіти («бакалавр» / «магістр»).

Освітній процес передбачає денну та заочну форми навчання. Підготовка майбутніх фахівців здійснюється відповідно до освітніх програм, що розроблені викладачами факультету. Освітній процес забезпечують провідні викладачі відповідних кафедр факультету та університету, а також спеціалісти університетів Америки, Польщі, Великої Британії, Китаю, Республіки Корея, Німеччини, Ізраїлю.

На факультеті здобувають освіту не тільки громадяни України, але й іноземні громадяни з Туреччини, Китаю, Туркменістану, Америки тощо. На факультеті факультативно викладаються інші іноземні мови. Факультет іноземних мов тісно співпрацює із Харбінським інженерним університетом у рамках Міжнародного проєкту «Інститут Конфуція», підтримує ділові контакти з Харбінським інженерним університетом (КНР), Технічним університетом Дрездена (Німеччина), Арієльским університетом (Ізраїль) та Насеульським університетом (Республіка Корея). На факультеті функціонують такі центри: Освітньо-культурний центр «Інституту Конфуція» (визнаний найкращим у світі за підсумками міжнародних експертів за 2016 рік), Освітній науково-інформаційний та культурний центр Республіки Корея, Освітній науково-інформаційний та культурний центр Держави Ізраїль, центр з лінгвістичної підготовки за різнорівневими програмами з іноземних мов, курси підготовки до ЗНО та ЄВІ.

Міжнародні зв’язки університету надають можливість реалізовувати програми академічної мобільності для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників у закордонних університетах (Китаю, Кореї, Польщі, Німеччини, США тощо).

Факультет регулярно проводить роботу з підготовки кадрів вищої кваліфікації за освітньо-науковими та науковими програмами на освітньо-науковому (аспірантура) та науковому (докторантура) рівнях.

Наразі проводиться плідна робота з підготовки до акредитації аспірантури у рамках здобуття вищої освіти ступеня доктора філософії зі спеціальності 035 Філологія.

З 2005 р. на факультеті видається «Науковий вісник Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського: Лінгвістичні науки», затверджений ДАК України як фаховий збірник (категорія «Б»), де публікують результати своїх досліджень провідні науковці Університету Ушинського та філологи інших ЗВО України й зарубіжжя. Наразі головним редактором збірника є доктор філологічних наук, професор кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики, Іліаді Олександр Іванович.

На факультеті іноземних мов проводяться сучасні наукові дослідження на базі «Лабораторії когнітивних і комунікативних досліджень» під керівництвом кандидата філологічних наук, професора Т. Є. Єременко та лабораторії «Моделі міжмовної взаємодії в діахронії та синхронії» під керівництвом доктора філологічних наук, професора О. І. Іліаді.

Прийом на всі спеціальності проводиться відповідно до правил прийому до університету (див. розділ «Приймальна комісія»).

Контакти:

65020, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 34.

Тел.: 752-98-33

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://jdih.depok.go.id/mahjong-wins/ https://www.lippohomes.com/olympus-banyak-scatter/ https://jdih.depok.go.id/uploads/rahasia-mahjong/ https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/