Склад приймальної комісії 2024

1. Красножон А. В.

– голова приймальної комісії, ректор;

2. Копусь О. А.

– заступник голови приймальної  комісії, перший проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи (з прийому на навчання громадян України);

3. Музиченко Г. В.

 

– заступник голови приймальної комісії, проректор з наукової роботи (з прийому громадян до аспірантури);

4. Дячок Д. О.

– відповідальний секретар приймальної комісії, завідувач кафедри інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін;

5. Босак Н. Ф.

– заступник відповідального секретаря приймальної комісії за денною формою навчання, доцент кафедри української філології і методики навчання фахових дисциплін;

6. Сакалюк О. О.

– заступник відповідального секретар приймальної комісії за заочною формою навчання, керівник освітніх центрів «Крим-Україна», «Донбас- Україна», доцент кафедри освітнього менеджменту та публічного управління;

7. Грицюк Ю.С.

 

– проректор з адміністративно-господарської діяльності;

8. Маляренко Н.І.

– головний бухгалтер;

9. Килівник В. В.

– уповноважена особа приймальної комісії з питань прийняття та розгляду електронних заяв, фахівець приймальної комісії;

10. Козій К. О.

– голова студентського самоврядування;

11. Новська О.Р.

– голова відбіркової комісії факультету музичної та хореографічної освіти, декан факультету музичної та хореографічної освіти;

12. Черненко Н.М.

– голова відбіркової комісії навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту, директор навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту;

13. Булгакова О. Ю.

– голова відбіркової комісії факультету дошкільної педагогіки та психології, декан факультету дошкільної педагогіки та психології;

14. Вдовіченко О. В.

– голова відбіркової комісії соціально-гуманітарного факультету, декан соціально-гуманітарного факультету;

15. Величко Д. О.

– голова відбіркової комісії художньо-графічного факультету, декан художньо-графічного факультету;

16. Соколова Г. Б.

– голова відбіркової комісії інституту фізичної культури, спорту та реабілітації, директор інституту фізичної культури, спорту та реабілітації;

17. Кон О. О.

– голова відбіркової комісії історико-філологічного факультету, декан історико-філологічного факультету;

18. Попова О. В.

– голова відбіркової комісії факультету іноземних мов, декан факультету іноземних мов;

19. Пальшкова І. О.

– голова відбіркової комісії факультету початкового навчання, декан факультету початкового навчання;

20. Сулім Н.В.

– заступник голови профспілки, фахівець відділу з професійних та соціальних комунікацій;

21. Сильченко І. О.

– юрисконсульт;

22. Двойна О.М.

– начальник загального відділу;

23. Хижняк І.А.

– завідувач відділу аспірантури та докторантури;

24. Медвідь В.М.

– керівник відділу нових інформаційних технологій.

 

© 2024 Університет Ушинського
asiaklub https://majubersama.b-cdn.net/slot-big-bass-amazon-xtreme.html https://majubersama.b-cdn.net/wolf-gold.html https://www.francisaviation.com/slot-great-rhino-deluxe/ https://www.francisaviation.com/slot-crypto-gold/ https://oicc.org/slot-power-of-thor-megaways/ https://oicc.org/mahjong-ways-3/ https://oicc.org/slot-online/ https://oicc.org/slot-mahjong-panda/ https://asianparalympic.org/game-sugar-rush/ https://asianparalympic.org/game-lucky-neko/ https://asianparalympic.org/game-gates-of-olympus/ https://oicc.org/meledak-jp-lucky-neko/ https://www.francisaviation.com/rtp-slot-pg-soft/ https://www.ysletadelsurpueblo.org/slot-gacor-deposit-dana/ https://www.stantonstreet.com/rtp-slot-tergacor/ https://asianparalympic.org/game-zeus-sensasional/ https://asianparalympic.org/rtp-live-tertinggi/ https://asianparalympic.org/daftar-akun-game-vip/ https://147.139.207.107/ https://8.215.31.229/ https://8.215.55.180/ https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/