Вітаємо Чемпіона Європи!!!

217-19 червня у Празі (Чехія) відбувся Чемпіонат Європи з карате 2022 року серед кадетів, юніорів та молоді. Студент Університету Ушинського ЯНОВСЬКИЙ Давид прийняв участь у змаганнях у складі молодіжної збірної України з карате.

Спортивні досягнення

1Наші студенти-спортсмени продовжують виступати на міжнародних змаганнях вищого рівня.
21-22 травня у Польщі відбувся 8TH CENTRAL POLAND OPEN GRAND PRIX KARATE. В цих змаганнях прийняв участь студент Університету Ушинського Яновський Давид.

Вітаємо студентку Університету Ушинського!

120-22 травня 2022 у Болгарії (м. Кранево) пройшов 12nd WSF Europe Countries Shotokan Karate Championship.

Спортивні перемоги

Image01Попри повномасштабну війну росії проти України, наші студенти-спортсмени продовжують виступати на міжнародних змаганнях вищого рівня.

Перемога студента Університету Ушинського!

326 березня у Словаччині відбувся Міжнародний турнір з карате 42.ND GRAND PRIX SLOVAKIA. Спортсмен виступав у 2 категоріях:

KUMITE INDIVIDUAL MALE JUNIORS -61 KG - 1 місце

KUMITE INDIVIDUAL MALE U21 -67 KG - 3 місце

Щиро вітаємо студента Університету Ушинського Яновського Давида з перемогою!!!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

ХХХ Обласні студентські ігри

220 лютого 2022 року на змаганнях з карате за програмою ХХХ Обласних студентських ігор серед закладів вищої освіти Одеської області студенти Університету Ушинського посіли перше місце.

ХVІІ літня Універсіада України

тхеквондо12-14 лютого 2022 року у м. Івано-Франківськ проводилися фінальні змагання з тхеквондо (ВТФ) за програмою ХVІІ літньої Універсіади України.

У Харкові відбувся міжнародний турнір з карате «UKF Premier League - Kharkiv Open 2022»

харков12-13 лютого у Харкові відбувся міжнародний турнір з карате «UKF Premier League - Kharkiv Open 2022». У змаганнях прийняли участь спортсмени, які представляли 55 спортивних клуба з шести країн світу (Україна, Білорусь, Грузія, Туреччина, Арменія, Узбекистан).

Сторінка 1 із 10

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського