Інститут післядипломної освіти та сертифікації

Інститут післядипломної освіти та сертифікації

 

Інститут післядипломної освіти та сертифікації створено в 2016 році у результаті реорганізації факультету післядипломної освіти та роботи з іноземними громадянами.

В структуру інституту входять:

Регіональний інформаційно-ресурсний центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери (координатор центру – доктор педагогічних наук, професор Черненко Наталія Миколаївна).

В межах Центру здійснюється організація і проведення курсів підвищення кваліфікації за різними видами (навчання за освітньою програмою, стажування, участь у сертифікованих програмах, тренінгах, семінарах, семінарах-практикумах, семінарах-нарадах, семінарах-тренінгах, вебінарах, майстер-класах тощо) та у різних формах (інституційна, дуальна, на робочому місці (на виробництві) тощо) для забезпечення фахового вдосконалення, поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь/навичок педагогічних, інженерно-педагогічних, науково-педагогічних працівників і управлінських кадрів у галузі освіти, працівників методичних відділів, спеціалістів психологічних служб.


Підготовче відділення для іноземних громадян та осіб без громадянства (завідувач – Максименко Альона Олегівна).

Відділення здійснює підготовку іноземних громадян до вступу до закладів вищої освіти за соціально-гуманітарним, природничим та іншими напрямами.

Директор інституту – доктор політичних наук, професор Гедікова Наталя Пилипівна.


Адреса інститут післядипломної освіти та сертифікації: 

Україна, м. Одеса, 65029, вул. Ніщинського, 1. Телефони: +38-048-718-57-23; +38-048-753-07-60.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського