Підготовче відділення

Підготовче відділення

Відділення є структурним підрозділом Університету, яке було створено у квітні 2016 року під час реорганізації відділення з роботи з іноземними громадянами та підготовки іноземних громадян до вступу до вищих навчальних закладів факультету післядипломної освіти та роботи з іноземними громадянами, заснованого у 2009 році.

Протягом існування відділення отримали підготовку більше ніж 600 іноземних громадян iз різних країн світу (КНР, США, Німеччина, Румунія, Кіпр, Сирія, Ірак, Іран, Франція, Еквадор, Нігерія, Туреччина, Венесуела, В’єтнам, Туніс, Монголія та ін.), які успішно навчалися і зараз навчаються у різних закладах вищої освіти України, в тому числі міста Одеси.

Серед основних завдань та функцій відділення є здійснення освітньої діяльності з підготовки до вступу іноземних громадян та осіб без громадянства до закладів вищої освіти України, в основі якої є:

  • вивчення слухачами української (російської) мови та інших навчальних дисциплін нерідною мовою навчання згідно з навчальними планами та програмами;
  • соціально-психологічна, соціально-культурна, лінгвістична адаптація слухачів до умов навчання у ЗВО України.

На етапі довузівської підготовки на підготовчому відділенні головною метою є формування знань, умінь і навичок у тому обсязі, який забезпечує подальше успішне навчання іноземних громадян та осіб без громадянства у закладах вищої освіти України, а також створення всіх необхідних умов для швидкої адаптації іноземців та осіб без громадянства у новому соціально-культурному середовищі.

Навчання іноземних громадян та осіб без громадянства на підготовчому відділенні здійснюється за профілюючими спеціальностями: гуманітарними, інженерно-технічними та інженерно-економічними, економічними, охорони здоров’я та біології, психологія, математика, фізика.

Навчальний процес здійснюється у таких формах: навчальні заняття, самостійна робота, контрольні заходи. Основними видами навчальних занять є: лекції, аудиторні практичні / семінарські заняття, консультації. Слухачі підготовчого відділення мають канікули, передбачені навчальним планом. У групах пізнього заїзду канікули можуть бути скорочені, відповідно до робочого графіку навчального процесу окремої групи.

В'їзд і зарахування на підготовче відділення здійснюється протягом усього року.

Для навчання на підготовчому відділенні в Університет приймаються іноземці та особи без громадянства, які прибули на навчання, а також які постійно проживають в Україні, і мають документ про повну загальну середню освіту, але не володіють українською або російською мовами, та мають бажання вдосконалити свої мовні знання й навички i за станом здоров'я можуть навчатись у ЗВО та проживати в кліматичних умовах України.

Вступникам візових та безвізових країн для в’їзду в Україну для навчання необхідно отримати запрошення на навчання, яке видається у відділі міжнародних зв’язків.

Початок занять на підготовчому відділенні – 1вересня.

Термін навчання на підготовчому відділенні10 місяців.

Термін навчання може змінюватись у зв’язку з різними строками заїзду іноземних громадян та осіб без громадянства, що регламентується законодавчими актами Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ України.

Форма навчання – денна.

Підготовка слухачів здійснюється на основі договорів за рахунок коштів юридичних та фізичних осіб.

Після завершення навчання слухачі складають іспити, за результатами яких затверджується їх підсумкова атестація та видається свідоцтво державного зразка або сертифікат про закінчення підготовчого відділення для іноземних громадян та осіб без громадянства відповідного зразка. Після успішного завершення доуніверситетської програми слухачі підготовчого відділення можуть вступати до Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського або будь-якого іншого закладу вищої освіти України. Отримання сертифікату, надає право вступати до університету, яким він буде виданий. Слухачі, які незадовільно склали іспити, повертаються на батьківщину або проходять повторний курс навчання у наступному навчальному році.

Усі слухачі підготовчого відділення забезпечуються гуртожитком, та проживають у дво- чи тримісних кімнатах. 

Під час навчання на підготовчому відділенні відбувається адаптація іноземців до системи навчання у ЗВО України, знайомство з українською історією і культурою. Викладачі постійно займаються творчою, виховною, культурно-просвітницькою діяльністю зі слухачами, організацією відпочинку, позаучбового часу та під час канікул.

Основною метою цієї діяльності є забезпечення культурного і духовного розвитку особистості, виховання осіб, які навчаються на підготовчому відділенні, у дусі гуманізму, політкоректності та толерантності у стосунках iз громадянами України та інших країн і поваги до законів та Конституції України.

Викладачі проводять екскурсії по місту, в Одеський археологічний музей, Одеський музей нумізматики, музей західного і східного мистецтва, музей Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, здійснюють походи до Одеського Національного Академічного театру опери та балету, Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василько, Одеської обласної філармонії, Одеської консерваторії та подорожують до інших міст України.

 

м. Одеса

м. Одеса

Одеський Національний Академічний театр опери та балету

Балаклавська бухта, м. Балаклава, Крим

Україна


Вже традиційними стали участь слухачів відділення у проведенні таких святкових заходів, як «Таланти підготовчого відділення», «День сміху», «Мій улюблений чай», «Новий рік» та інші.

 

Контакти:

65029, Україна,

м. Одеса, вул. Ніщинського, 1. каб. 8,

телефон: +38 (048) 753-07-60.

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/