Про курси

     Підготовчі курси є структурним підрозділом Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

         Протягом існування курсів отримали підготовку більше ніж 1000 школярів та потенційних абітурієнтів університету з різних шкіл міста Одеси та області, які успішно склали ЗНО (НМТ) та вступили у різні заклади вищої освіти України, в тому числі в Університет Ушинського.

         Доуніверситетська підготовка допомагає свідомо й обґрунтовано обрати майбутню професію та отримати базову підготовку і знання, що значно полегшують подальше навчання. На базі Підготовчих курсів розроблені й діють курси різної тривалості та з різних дисциплін для учнів та випускників шкіл. Найкращі викладачі Університет Ушинського під час навчання на курсах фахово і доступно допомагають систематизувати отримані на шкільних уроках знання, якісно підвищити та удосконалити рівень знань з обраних предметів і наблизити їх до вимог освітніх програм. Після проходження навчання на курсах більшість абітурієнтів отримують найвищі бали під час складання державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного тесту. А отже, підвищують свої шанси вступити на найзатребуваніші спеціальності в одному з найкращих вишів країни.

         Підготовка проводиться з усіх предметів національного мультипредметного тесту  (українська мова, математика, історія України, іноземна мова (англійська), біологія, фізика) та творчих конкурсів за обраною спеціальністю.

Які бонуси отримує випускник підготовчих курсів?

                Опрацювання матеріалу, у якому ефективно підібрані приклади, вправи, дає можливість слухачу не лише якісно підготуватися до НМТ, а й підвищити свій рівень підготовки до рівня вимог університетських програм. По закінченню курсів, слухач отримує свідоцтво, в якому зазначені назви предметів та кількість отриманих балів.
1
ФОТО

Завідувач підготовчих курсів

Пасічник Вікторія Володимирівна


Адреса: вул. Старопортофранківська, 26, каб. № 67(а)

Телефон:

+38(048)731-17-91

+38 096-057-69-58

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2017 Університет Ушинського
http://loket.pdamintanbanjar.co.id/slot-demo/ https://perpustakaan.atmaluhur.ac.id/slot-demo/ https://disbun.mubakab.go.id/slot-demo/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/situs-slot-gacor/ http://jdih.sibolgakota.go.id/assets/demo-pg-soft/ http://bem.fk.unand.ac.id/demo-slot/ http://pilarsosbudasean.kemenkopmk.go.id/slot-demo/ https://perpustakaan.atmaluhur.ac.id/slot-gacor/ https://perpus.makassarkota.go.id/slot-gacor/ https://helpdesklpse.kotabogor.go.id/demo-pgsoft/ http://pelatihaninlislitev3.perpusnas.go.id/slot-demo/ https://bpfpik.ub.ac.id/-/slot-gacor/ http://pustaka.merantikab.go.id/demo-slot/ https://sekolah.disdik.kalteng.go.id/slot-gacor/ https://www.baperanews.com/slot-luar-negeri/ https://bcc.ub.ac.id/slot-demo-pragmatic/ http://web.upgriplk.ac.id/slot-demo/ https://disdukcapil.rajaampatkab.go.id/demo-pg-soft/ https://ptun-bandung.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.kepahiangkab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/slot-demo/ https://simmagang.polinema.ac.id/logs/slot-demo-pragmatic/ https://balongbendo.sidoarjokab.go.id/slot-demo-gratis/ https://sinona.luwukab.go.id/slot-demo/ https://daring.uniga.ac.id/slot-demo/ http://simmutu.rsidaman.banjarbarukota.go.id:91/demo-pg-soft/ https://konsultasi.ulp.banjarbarukota.go.id/slot-demo/ https://inlis.singkawangkota.go.id/demo-pg-soft/ https://inlis.mojokertokab.go.id/digitalcollection/slot-demo/ http://el1brary.samosirkab.go.id:415/demo-pgsoft/ https://perpustakaan.palangkaraya.go.id/slot-demo/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://147.139.195.246/ https://8.215.25.20/ https://95.111.193.102/ https://147.139.168.127/ https://95.111.196.187/ https://94.237.67.110/ https://149.129.223.146/ https://149.129.245.78/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://stickyriceles.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://usaklub.moe/ https://mpored.moe/ https://www.tyronesjacket.com/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/