Про Раду молодих вчених

Склад

Перелік проведення наукових конференцій

Новини

Контакти


Про Раду молодих вчених

Положення про Раду молодих учених

Положення про конкурс "Кращий молодий учений року" Державного закладу "Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського"

З 2002 р. в Університеті Ушинського діє Рада молодих учених (далі Рада). Метою роботи Ради є об’єднання наукової молоді, вираження її інтересів, насамперед, у професійній сфері та найважливіших соціальних проблемах. Рада є суспільним органом і представляє інтереси молодих учених (віком до 35 років), що працюють в університеті та його підрозділах. Члени Ради приймають участь у засіданнях Одеської обласної ради молодих учених.
Рада бере участь у розгляді рекомендацій кандидатів на стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених, у наданні рекомендацій найбільш талановитим і активним молодим ученим до вступу до аспірантури, а також у розгляді кандидатів до докторантури. Викладачі, аспіранти, студенти, здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти беруть участь у наукових конференціях університету, приймають активну участь у запровадженні інформаційно-комунікативних засобів у навчально-виховний процес, а також у навчанні використання нових програмних засобів.

Склад

belitchenko Голова Ради молодих вчених - Бєлітченко Дмитро Миколайович, аспірант кафедри педагогіки, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
shvec Заступник Голови Ради молодих вчених -  Швець Світлана Леонідівна, кандидат політичних наук, викладач кафедри політичних наук і права, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти:

Наша адреса:

вул. Старопортофранківська, 26

Південноукраїнський національний педагогічний університет

імені К.Д. Ушинського

м. Одеса

Україна, 65020Новини

Оголошено конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів ЗВО

ngerbНаціональна академія наук України оголосила конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти.

Відбувся вебінар «Реєстрація авторського права на науковий твір : алгоритм дій»

128 березня 2023 року у бібліотеці Університету Ушинського за ініціативи директора бібліотеки та ради молодих вчених університету відбувся вебінар «Реєстрація авторського права на науковий твір : алгоритм дій».

Відбулось 17 засідання Спілки Рад молодих вчених

114 березня 2023 року, за участі Міністра освіти і науки України, у дистанційному форматі відбулось 17 засідання Спілки Рад молодих 

РМУ при МОН України 10 листопада 2021 р. проводить науково-популярний захід "Ніч молодіжної науки-2021", який відбуватиметься у самому центрі міста Києва!

Мета заходу – популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв'язків з основними стейкхолдерами, особиста промоція молодих учених. Для участі у заході запрошуються молоді вчені з усіх регіонів України, які готові у цікавій формі презентувати аудиторії результати своїх наукових досягнень.
Місце проведення: м. Київ, парк імені Тараса Шевченка
Заявки приймаються до 12 жовтня 2021 р. за посиланням: https://forms.gle/eLcrfKhYfzpMm9MR8

Рада молодих учених, в особі П. Л. Гайдаєнко, прийняла участь в Осінній Школі молодого науковця

Рада молодих учених, в особі П. Л. Гайдаєнко,  прийняла участь в Осінній Школі молодого науковця, яке було організовано РМУ при МОН України з 15 по 21 листопада 2021 року в онлайн форматі.

Школа молодого науковця 2.0

Шановні молоді вчені, успіх І сезону Школи молодого науковця дає нам всі підстави оголосити старт реєстрації Літньої школи молодого науковця 2.0 Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, що проходитиме у форматі онлайн з 25 по 29 серпня 2021 року .

До Дня науки Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України проводить в друге науково-популярний захід для молодих учених України «Ніч молодіжної науки – 2021».

До Дня науки Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України проводить в друге науково-популярний захід для молодих учених України «Ніч молодіжної науки – 2021».
Дата та час проведення: 18 травня 2021 року о 18.00-21.00.
Формат проведення: офлайн (парк імені Тараса Шевченка, м. Київ) та онлайн (сторінка РМУ при МОН у Фейсбуці).

Школа молодого науковця 2021. Реалії та перспективи

126 березня 2021 Рада молодих учених прийняла участь в організації проведення диспуту "Школа молодого науковця 2021. Реалії та перспективи", ініціатором якого стало Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених

Сторінка 1 із 2

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/