Воркшоп з академічної доброчесності для здобувачів освіти спеціальності Середня освіта (Математика)

2У межах «Тижня доброчесності в Університеті Ушинського» здобувачі освіти першого та другого років денної і заочної форм навчання спеціальності Середня освіта (Математика) разом з викладачами кафедри вищої математики та статистики Анастасією Дудко і Ольгою Болдарєвою на кураторських годинах відвідали воркшоп «Будь доброчесним – поводься безпечно : поради молодим вченим щодо запобігання академічного плагіату».

Майстер-клас для здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського та всіх охочих 27 березня 2024 року.

1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери за підтримки навчальної лабораторії штучного інтелекту та робототехнічних систем навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту оголошують реєстрацію на майстер-клас до 27 березня 2024 року за програмою:
«Реалізація міжпредметних зв’язків при вивченні анімації у тривимірному графічному редакторі»

Університет Ушинського приєднався до міжнародного проєкту SEED для популяризації STEM освіти.

2У межах міжнародного проєкту SEED «STEM-професії для всіх», що фінансується та підтримується міжнародною організацією Acted, викладачі та магістранти Університету імені Ушинського взяли активну участь у реалізації цієї значущої ініціативи. Проєкт SEED має на меті стимулювати зацікавленість і розвиток навичок у сфері STEM (наука, технології, інженерія, математика) серед молоді, зокрема серед дівчат та молодих жінок, для забезпечення їх рівних можливостей у майбутній кар'єрі.

Круглий стіл «Академічна доброчесність в освітньому середовищі»

128 БЕРЕЗНЯ 2024 р. о 13.00 на платформі teams (команда «Академічна доброчесність») – круглий стіл «Академічна доброчесність в освітньому середовищі»

ngerb25 березня 2024 року відбулася гостьова лекція кандидата економічних наук, старшого наукового співробітника, доцента кафедри фінансів Державного податкового університету Тетяни КОЛЯДИ для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування в межах викладання дисципліни «Публічні фінанси» (викладач – д. політ. н., проф. Г. В. Музиченко).

Лекція «Штучний інтелект та академічна доброчесність»

1Цього тижня, 25 березня, відбулася значуща лекція, яка зібрала у віртуальній аудиторії освітян бажаючих дізнатися більше про інтеграцію штучного інтелекту (ШІ) в академічне середовище та питання академічної доброчесності, пов'язані з цією темою.

Студенти 3 року навчання разом з викладачами кафедри відвідали тренінг з онлайн-комунікації

122 березня 2024 року в межах «Тижня доброчесності в Університеті Ушинського» директор бібліотеки університету Оксана Максим провела тренінг, де представила добірку рекомендацій для ефективної онлайн-комунікації.

Відбулося розширене засідання кафедри інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін.

121 березня 2024 року о 14.30 на платформі Microsoft Teams відбулося розширене засідання кафедри інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін.

페이지 1 / 전체 17