ОБГОВОРЕННЯ ОПП З КУЛЬТУРОЛОГІЇ

1016 травня 2022 року відбулося обговорення ОПП 034 Культурологія. В обговоренні взяли участь: здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня; гарант освітньої програми, завідувач кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Борінштейн Євген Руславович; члени робочої групи Тарасенко Андрій Андрійович, доцент кафедри теорії і методики декоративно-прикладного мистецтва та графіки, кандидат мистецтвознавства, Виноградова Наталія Михайлівна, доцент кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності, кандидат філософських наук, Шабатура Євгенія Андріївна, здобувач вищої освіти, першого (бакалаврського) рівня, другого року навчання; стейкхолдери Остапова Світлана Іванівна - директор, Одеський музей особистих колекцій імені О. В. Блещунова, Козленко Павло Юхимович - директор, кандидат філософських наук, доцент, Одеський музей Голокосту, Трапезникова Світлана Сергіївна - директор, Громадська організація «Еволюція покоління»; внутрішній стекхолдер Наумкіна Світлана Михайлівна – доктор політичних наук, академік, завідувач кафедри політології та права; відомі фахівці з культурології: Біличенко Ольга Леонідівна – доктор наук із соціальних комунікацій, професор, завідувач кафедри української мови та літератури ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Грабар Наталя Григорівна – доктор наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри культури, спорту та туризму Харківського національного університету сільського господарства імені Петра Василенка; Біланич Галіна Петрівна – кандидат історичних наук, доцент Комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв»; Балашенко Інна Валеріївна – кандидат філософських наук, доцент, експерт нацагенства із забезпечення якості вищої освіти, завідувач наукового відділу Комунального закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради; Орленко Ірина Миколаївна – доктор філософії PHD, завідувач Одеського обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти (КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».При обговоренні проєкту ОПП з 034 Культурологія стейкхолдер Світлана Остапова сформулювала пропозиції: «Врахувати у спеціальних компетенція більш тісний зв’язок студентів з українськими музеями»; «Спрямувати студентів у дисциплінах на розуміння зв’язку проектного менеджменту з фандрайзінгом, бо саме невміння взаємозв’язку цих процесів відчувається у випускників вузів із спеціальності Культурологія. Стейкхолдер Світлана Трапезнікова надала пропозицію «зробити більш тісніший зв’язок між спеціальностями 034 Культурологія та 028 Менеджмент соціокультурної діяльності в сфері культури та мистецтва, тому що кафедра філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності є відповідальною за підготовку та випуск фахівців з цих спеціальностей». Експерт нацагенства із забезпечення якості вищої освіти Інна Балашенко внесла пропозицію стосовно забезпеченню патріотичного виховання в умовах війни у вибірковій дисципліні чи спецкурсі. Студентка 3 курсу Валерія Чижевська підтримала цю пропозицію. Присутні взяли активну участь у дискусійному процесі.