Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації в освіті: сутність, проблеми, перспективи» (м. Одеса)

1227 – 28 жовтня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності (проф. Євген Борінштейн, доц. Зоя Атаманюк, доц. Галина Врайт, викл. Лариса Самчук) взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації в освіті: сутність, проблеми, перспективи», що була організована кафедрою філософії, політології, психології та права Одеської державної академії будівництва та архітектури. На пленарному засіданні виступила проф. Оксана Петінова з темою «Апокаліпсис ХХІ століття та перспективи розвитку філософії освіти». На секційних заняттях свої доповіді представили студенти спеціальностей 028 Менеджмент соціокультурної діяльності Крістіна Данильчук «Модернізація системи соціальної підтримки дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» та Ніколь Гавриш «Стан організації соціокультурних проєктів для сімей в Україні» (наук. керівник викл. Лариса Самчук). Аспірантка 1-го року навчання (ОНП Філософія) Віолета Світлицька представила результати своєї наукової розвідки на тему «Інноваційні технології викладання гуманітарних наук у вищих навчальних закладах з урахуванням гендерних аспектів».
До участі у конференції також долучились члени студентських наукових гуртків «Південноукраїнські наукові студії» (керівник проф. Оксана Петінова) – здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти: Тетяна Бикова «Здоров’язберігаючі технології як пріоритетне завдання організації освітнього процесу», Дар’я Кириченко «Вища освіта: нові стратегії розвитку», Дарія Нікорчук «Освіта у вимірі сучасних глобалізаційних зрушень», Світлана Ковтун «Історія розвитку освіти в Україні: здобутки та перспективи», Олеся Аліханаді «Здоров’язберігаючі освітні технології в освітньому процесі», Марія Ковач «Вища освіта в контексті активізації глобалізаційних процесів» та студентського гуртка «Теорія та практика менеджменту соціокультурної діяльності» (керівник доц. Галина Врайт) – Ніколь Гавриш «Особливості сучасного освітнього процесу в Іспанії». В обговоренні доповідей взяли участь студенти Дарія Бабичева, Надія Ладан, Яна Грицак, Євгенія Шабатура, Марчук Михайло, Руслан Паїл, Олександр Дуков, Єгор Чумак та інші.