Круглий стіл «Філософсько-методологічні проблеми інноваційного розвитку людини» (спікер – Максим Гальченко)

717 лютого 2023 року відбувся круглий стіл на тему «Філософсько-методологічні проблеми інноваційного розвитку людини», в рамках якого на запрошення завідувача кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності, члена робочої групи ОНП Філософія проф.Євгена Борінштейна та гаранта ОНП проф. Оксани Петінової відбулася зустріч здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП Філософія (Лариса Васильєва, Людмила Городнюк, Віолета Світлицька, Олена Парадюк, Елеонора Бутенко, Інна Федорова) з Максимом Гальченком, доктором філософських наук, лауреатом Державної премії України в галузі освіти, директором Інституту обдарованої дитини НАПН, що за умовами договору про співпрацю є установою-партнером Університету Ушинського. Коло питань для розгляду – філософсько-методологічні проблеми інноваційного розвитку людини. Зустріч проходила в контексті обговорення проблеми творчої особистості, що є акцентом в підготовці докторів філософії ОНП Філософія. Спікер також ознайомив з історією розвитку Інституту обдарованої дитини, науково-методичним та організаційно-спонукальним забезпеченням функціонування системи виявлення, розвитку і підтримки дітей і молоді, різними види обдарованості, в реальному соціально-економічному та освітньому просторі України. Зокрема, здобувачка 1 курсу Інна Федорова представила на обговорення результати своєї наукової розвідки щодо методології дослідження проблеми людини в епоху глобальних трансформацій. З аспірантами обговорено перспективи подальшої співпраці, проведення фундаментальних і прикладних досліджень феномену обдарованості та пов'язаних з цим проблем, формування суспільно-громадської думки щодо державного значення роботи з обдарованими дітьми та молоддю через ВНЗ, тощо. Аспіранти висловили власні коментарі та бачення питань, що розглядалися. До заходу в якості слухачів долучилися здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОПП Менеджмент соціокультурної діяльності Кароліна Стойкова, Анна Дилян та Кристина Данильчук. Захід був змістовним та інформативним.