Профорієнтаційна зустріч із випускниками Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж»

1На факультеті дошкільної педагогіки та психології упродовж навчального року відбуваються профорієнтаційні зустрічі з потенційними абітурієнтами. Так, 28 червня 2022 року деканом факультету дошкільної педагогіки та психології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», доктором психологічних наук, професором Оленою Булгаковою було ініційовано профорієнтаційну зустріч із випускниками Комунального закладу «Одеський педагогічний фаховий коледж». Зустріч відбулася в онлайн форматі.

Щиро вітаємо Олену Анатоліївну Гудзь, старшого викладача кафедри теорії музики і вокалу, з присвоєнням Почесного звання «Заслужений діяч естрадного мистецтва України».

1У ці важкі часи Олена Анатоліївна продовжує широку благодійну концертну діяльність в країнах Європи з метою пропагування українського вокального мистецтва.

Перший випуск бакалаврів спеціальності «публічне управління та адміністрування»

1З 20 по 29 червня в Університеті Ушинського вперше відбулася атестація студентів бакалаврату «Публічне управління та адміністрування». Освітньо-професійну програму спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ліцензовано в Університеті Ушинського у 2017 р., перший набір здійснено у 2018 році, а на початку цього року ОПП пройшла успішну акредитацію за процедурою НАЗЯВО.

Жити. Творити. Перемогти!

128.06.22 у День Конституції України відбулось онлайн-відкриття виставки-проєкту «Жити. Творити. Перемогти» студентів 2 курсу Художньо-графічного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

«Одеса-Китай»: перспективне співробітництво на сучасному етапі розвитку академічних відносин

128 червня 2022 року проректор із соціально-гуманітарної та науково педагогічної роботи Андрій Начев, проректор з наукової роботи Ганна Музиченко та начальник відділу міжнародних зв’язків Олександра Моргун провели робочу зустріч в онлайн форматі з представниками міжнародного освітнього центру обміну (Risen International Education Exchange Center) щодо питань співпраці у сфері академічної мобільності, стажування, підвищення кваліфікації, навчання за освітньо-професійними програмами «Бакалавр», «Магістр», освітньо-науковими програмами «Аспірантура» та роботи над спільними проєктами.

Презентація результатів дисертаційного дослідження на науковому семінарі

128 червня 2022 р. на науковому (фаховому) семінарі відбувся попередній розгляд (експертиза) дисертаційної роботи здобувача 4 року навчання ОНП Професійна освіта Левицької Анни Іванівни з теми «Формування готовності майбутніх лікарів до міжкультурної взаємодії у професійній діяльності» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Тетяна Осипова).

Звіт аспірантів ОНП Філософія за 2021-2022 н. р. та захист тем здобувачів 1-го року навчання

127 червня 2022 року на засіданні кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Університету Ушинського здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 033 Філософія звітували за 2021-2022 навчальний рік.

Звіт аспірантів. Спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та 011 Освітні/Педагогічні науки за ОНП «Мистецька педагогіка вищої освіти» про виконання освітньої та наукової складових навчання

1З 23 червня по 24 червня на розширеному засіданні кафедрі музичного мистецтва і хореографії відбувалися звіти аспірантів, що навчаються за ОНП «Середня освіта. Музичне мистецтва» (акредитована програма) та за новою ОНП «Мистецька педагогіка вищої освіти». Звітували аспіранти усіх років та форм навчання: денної та заочної.

Сторінка 1 із 255