Запрошуються студенти нашого університету на відкриту лекцію на тему мовного законодавства та дотримання його у стінах нашого університету зокрема

127 травня (понеділок) о 13:00 за адресою вул. Старопортофранківська 34 (ауд.42) запрошуються студенти нашого університету на відкриту лекцію на тему мовного законодавства та дотримання його у стінах нашого університету зокрема, яку проведе Студентська Уповноважена із захисту державної мови – Наталія Оробець.

Гостьова онлайн-лекція докторки педагогічних наук, професорки, дійсної членкині НАПН України, лауреатки Державної премії України в галузі дошкільної освіти, засновниці нової наукової галузі «Українська дошкільна лінгводидактика» Алли БОГУШ

123 травня 2024 р. докторкою педагогічних наук, професоркою кафедри теорії та методики дошкільної освіти Університету Ушинського, дійсною членкинею НАПН України, лауреаткою Державної премії України в галузі дошкільної освіти, засновницею нової наукової галузі «Українська дошкільна лінгводидактика» Аллою Михайлівною Богуш було проведено гостьову лекцію з теми «Дошкільна освіта України: здобутки та перспективи».

Вітаємо студентів навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського Вадима НАУМЕНКО та Олексія ГРАБАРОВА з перемогою у чемпіонаті України з плавання!

1Вітаємо студентів навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського Вадима НАУМЕНКО та Олексія ГРАБАРОВА з перемогою у чемпіонаті України з плавання.

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Сучасні виклики соціально-політичного розвитку: політико-правові та соціально-економічні виміри»

224 травня 2024 року відбулася  Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Сучасні виклики соціально-політичного розвитку: політико-правові та соціально-економічні виміри», яка об’єднала  молодих вчених із різних регіонів України для обговорення актуальних питань українського суспільно-політичного життя.

Екскурсія студентів Університету Ушинського до Художнього музею.

124 травня відбулася екскурсія студентів Навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту (спеціальності 281 – Публічне управління та адміністрування та 014 – Середня освіта. Математика) до Одеського національного художнього музею.

23-24 травня відбулася VII міжнародна конференція «Методологія та технологія сучасного філософського пізнання»

1023-24 травня кафедрою філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності була проведена VII міжнародна конференція «Методологія та технологія сучасного філософського пізнання».

Відкрита лекція «Англійська мова для академічних цілей: написання наукової статті»

124 травня 2024 року, як продовження серії заходів кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов, присвячених Дню науки, відбулася відкрита лекція «Англійська мова для академічних цілей: написання наукової статті».

24 травня 2024 року відбувся успішний захист дисертації випускника аспірантури зі спеціальності 053 Психологія Микити БАБЧУКА

1В Університеті Ушинського 24 травня 2024 року на платформі Zoom відбувся успішний захист дисертації аспіранта Микити БАБЧУКА з теми «Психологічні особливості осіб з різним рівнем фізичного перфекціонізму» на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 053 Психологія.

Сторінка 1 із 379

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/