06 грудня 2022 р. відбудеться восьмий онлайн-тренінг "Індивідуальна стресостійкість в екстремальних бізнес-ситуаціях"

Screenshot_2Вже у вівторок відбудеться восьмий онлайн-тренінг! Дата: 06 грудня 2022 р. Час: 14.00 Тема: "Індивідуальна стресостійкість в екстремальних бізнес-ситуаціях".

Спікер: Вдовіченко Оксана Володимирівна, доктор психологічних наук, професор, декан соціально-гуманітарного факультету Університету Ушинського.

Сьомий онлайн-тренінг у межах освітньої програми «Business Bridge»

Screenshot_101 грудня 2022 року в Університеті Ушинського відбувся сьомий онлайн-тренінг у межах освітньої програми «Business Bridge», яка є складовою міжнародного проєкту «Завжди поруч», що виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). «Business Bridge» є освітньою програмою для ветеранів АТО/ООС/російсько-української війни та членів їх родин,  вимушених переселенців (внутрішньо переміщених осіб), спрямованою на розвиток їх бізнес-навичок для подальшої інтеграції в суспільство та зміцнення у такий спосіб соціальної згуртованості громади.

День пам’яті жертв Голодомору на факультеті початкового навчання

Image01Щороку в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років. Цього і наступного року минає дев'ять десятиліть від злочину геноциду українського народу.

Вже у четвер відбудеться сьомий онлайн-тренінг! Тема: "Медіація як метод розв‘язання конфліктної ситуації у сфері бізнесу"

ngerbВже у четвер відбудеться сьомий онлайн-тренінг!

Дата: 01 грудня 2022 р. Час: 16.00

Тема: "Медіація як метод розв‘язання конфліктної ситуації у сфері бізнесу"

Ректор університету нагородив студентів почесними грамотами

129 листопада, на засіданні Вченої Ради Університету Ушинського, Ректор університету нагородив студентів почесними грамотами за свідому громадську позицію, активну участь у житті університету, високі академічні, академічно-творчі досягнення та з нагоди Міжнародного дня студента.

Круглий стіл «Інформаційне суспільство: право, інновації, бізнес» (м. Дніпро)

1129 листопада 2022 року на базі Дніпровського гуманітарного університету в он-лайн форматі відбувся круглий стіл на тему «Інформаційне суспільство: право, інновації, бізнес». Кафедру філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Університету Ушинського на пленарному засіданні представляла д. філос. н., проф. Оксана Петінова з темою «Людина економічна та сучасні виклики суспільства».

Запали свічку пам’яті…

1У кожну четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата – День пам’яті жертв Голодомору. З цього приводу доцентом кафедри біології і охорони здоров’я Університету Ушинського Філіпцовою Катериною Анатоліївною проведено виховну роботу зі студентами 3 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура).

Захист дисертації доктора філософії

1В Університеті Ушинського 25.11.2022 р. на факультеті музичної та хореографічної освіти було проведено прилюдний захист дисертації Юань Шаоцянь «Формування вокально-фахової компетентності майбутніх учителів музичного мистецтва на засадах здоров’язбережувальних технологій» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/педагогіка за спеціальністю: Середня освіта (предметна спеціальність: Музичне мистецтво).

Сторінка 1 із 271