Реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: «Навчання математики у 5-6 класі НУШ»(для вчителів математики)

111Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: «Навчання математики у 5-6 класі НУШ»(для вчителів математики) 14.04.2023р.- 24.04.2023р.

Реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: «Інформатика та методика її навчання в початковій школі»(для вчителів початкової школи)

1Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: «Інформатика та методика її навчання в початковій школі»(для вчителів початкової школи)

Візит аташе Посольства Угорщини в Україні до Університету Ушинського.

0123 березня 2023 року відбувся візит аташе з питань культури та освіти Посольства Угорщини в Україні пана Міхая Грубера до Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

Зустріч з керівником школи з поглибленим вивченням німецької мови

123 березня 2023 року на базі факультету іноземних мов відбулася дружня зустріч з керівником StartDeutsch Schule (СтартДойч Шуле) Маркусом Пойзером.

Реєстрація на курси підвищення кваліфікації для тренерів-викладачів з різних видів спорту вищої, першої та другої категорій, фахівців структур управління закладами та організаціями сфери фізичної культури і спорту

1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери, кафедра гімнастики та спортивних єдиноборств Університету Ушинського за підтримки Управління фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації оголошують реєстрацію на курси підвищення кваліфікації для тренерів-викладачів з різних видів спорту ВИЩОЇ, ПЕРШОЇ та ДРУГОЇ категорій, фахівців структур управління закладами та організаціями сфери фізичної культури і спорту!

Зустріч з представником Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

0122 березня в Університеті Ушинського відбулася зустріч здобувачів освіти з представником Головного управління ДСНС Одеської області.

Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: Актуальні питання організації освітнього процесу в початковій школі(для вчителів початкової школи)

1Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: Актуальні питання організації освітнього процесу в початковій школі(для вчителів початкової школи) 24.03.2023р.- 03.04.2023р., обсягом 30 годин

Відкрита лекція «Логістична сутність творчої особистості»

120 березня у 11.20 на платформі Microsoft Teams відбулася відкрита лекція «Логістична сутність творчої особистості». Лекція була проведена завідувачем кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності, доктором філософських наук, професором Борінштейном Євгеном Руславовичем у рамках викладання дисципліни «Творча особистість у вимірі філософії» для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти 1 року навчання спеціальності 033 Філософія.

Сторінка 1 із 289

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського