Воркшоп «Формування фахової компетентності майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти»

1Бути вихователем – високе покликання і велика честь. Ця справа – важлива і унікальна. Вона несе в собі добро, справедливість, добро і красу.

Пішов із життя Добролюбський Андрій Олегович

img1Андрій Олегович Добролюбський народився 18 квітня 1949 року в Одесі у родині науковців, визнаних вчених, професорів. Закінчив історичний факультет Одеського університету  у 1971 році і аспірантуру при кафедрі історії стародавнього світу та середніх віків ОДУ  у 1976 році  під керівництвом професора  П. О. Каришковського.

Проведено бінарне заняття з дисципліни "Спеціальна психологія"

126.09.2023 року в межах дисципліни «Спеціальна психологія» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4 курсу денної форми навчання за спеціальністю 053 «Психологія» ОПП «Психологія» було проведено бінарне заняття на базі Одеського інклюзивно-ресурсного центру № 1 за темою «Психодіагностика в спеціальній психології».

Міжнародна науково-практична конференція «Феномен соціальної консолідації у Центрально-Східній Європі: нові реалії та виклики»

11В межах реалізації Міжнародного наукового проєкту «Транскордонне співробітництво країн Центрально-Східної Європи» (керівник – проф. Олена Лісеєнко) 26 вересня 2023 року у змішаному форматі відбулася чергова Міжнародна науково-практична конференція «Феномен соціальної консолідації у Центрально-Східній Європі: нові реалії та виклики»,  організаторами якої є кафедра філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності Університету Ушинського, Південноукраїнське відділення Соціологічної асоціації України, Асоціація соціологів та демографів Молдови.

Гостьова лекція доктора психологічних наук, професора Хомуленко Т. Б. на тему: «Психосоматична феноменологія як наукова проблема»

1За ініціативи робочої групи ОНП Психологія, 22 вересня 2023 року для здобувачів усіх рівнів вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія відбулася гостьова лекція доктора психологічних наук, професора, завідувачки кафедри психології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди Хомуленко Тамари Борисівни на тему «Психосоматична феноменологія як наукова проблема».

Вітаємо жіночу команду з 1 місцем у змаганнях з пляжного волейболу 32 Обласних студентських ігор серед ЗВО III-IV рівня акредитації

img127 вересня 2023 року на спортивному майданчику з пляжного волейболу  (13 ст. Великого Фонтану) відбулися 32 Обласні студентські ігри серед ЗВО III-IV рівня акредитації у змаганнях з пляжного волейболу.

Підписання договору про співпрацю з «Одеським ліцеєм «ВЄДА»

027 вересня 2023 року ректор Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» Андрій Красножон та директорка приватного закладу «Одеський ліцей «ВЄДА» Марина Немерцалова підписали договір про співпрацю.

Увага! Вибори студентської ради університету

1Увага! Увага! Увага! 

 Зовсім скоро в Університеті Ушинського відбудуться вибори студентської ради.  І можливо саме ти станеш наступним головою студентської ради факультету/інституту або всього університету.

Сторінка 1 із 326

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://perpus.makassarkota.go.id/slot-demo/ http://loket.pdamintanbanjar.co.id/slot-demo/ https://perpustakaan.atmaluhur.ac.id/slot-demo/ https://disbun.mubakab.go.id/slot-demo/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/situs-slot-gacor/ http://jdih.sibolgakota.go.id/assets/demo-pg-soft/ http://bem.fk.unand.ac.id/demo-slot/ http://pilarsosbudasean.kemenkopmk.go.id/slot-demo/ https://bpfpik.ub.ac.id/-/slot-gacor/ https://bcc.ub.ac.id/slot-demo-pragmatic/ http://web.upgriplk.ac.id/slot-demo/ https://disdukcapil.rajaampatkab.go.id/demo-pg-soft/ https://jdih.kepahiangkab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/slot-demo/ https://simmagang.polinema.ac.id/logs/slot-demo-pragmatic/ https://sinona.luwukab.go.id/slot-demo/ https://konsultasi.ulp.banjarbarukota.go.id/slot-demo/ https://inlis.singkawangkota.go.id/demo-pg-soft/ https://inlis.mojokertokab.go.id/digitalcollection/slot-demo/ http://el1brary.samosirkab.go.id:415/demo-pgsoft/ https://perpustakaan.palangkaraya.go.id/slot-demo/ http://www.rocfpm.com/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://149.129.192.206/ https://147.139.195.246/ https://8.215.25.20/ https://95.111.193.102/ https://147.139.168.127/ https://95.111.196.187/ https://94.237.67.110/ https://149.129.223.146/ https://149.129.245.78/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://stickyriceles.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://usaklub.moe/ https://mpored.moe/ https://www.tyronesjacket.com/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/