Оффлайн зустріч у форматі круглого столу «Медіаграмотність як передумова безпечного життя молоді»

201 червня 2023 року відбулася оффлайн зустріч у форматі круглого столу «Медіаграмотність як передумова безпечного життя молоді» для здобувачів освіти 1 року навчання факультету іноземних мов, художньо-графічного та фізико-математичного факультетів та всіх бажаючих.

Нагородження з нагоди Дня науки

2Представники кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов доцент К. І. Зайцева, доцент А. І. Демчук та викладач А. В. Бошков отримали подяку за багаторічну сумлінну працю, визначні трудові досягнення, вагомий внесок у розвиток наукового потенціалу університету та з нагоди Дня Науки.

Студенти Університету Ушинського привітали Харбінський інженерний університет із 70-річним ювілеєм!

img_424 травня 2023 року на платформі Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція» Університету Ушинського студенти привітали Харбінський інженерний університет із 70-річним ювілеєм!

Нагородження з нагоди Дня науки

1Здобувачка вищої освіти четвертого року навчання спеціальності 035 Філологія, спеціалізація: східні мови та літератури (переклад включно) ОПП «Переклад (перша – китайська, друга – англійська)» Кириченко Дар’я Олександрівна одержала диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Переклад» у 2022-2023 навчальному році.

Захист кваліфікаційних (курсових) робіт з основної іноземної мови та методики її викладання здобувачами спеціальності 014.021 Середня освіта (Англійська мова та література)

119 травня 2023 відбувся захист курсових робіт з основної іноземної мови/методики її викладання здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта (Англійська мова та література) денної форми навчання.

День відкритих дверей факультету іноземних мов

118 травня 2023 року за традицією відбувся День відкритих дверей факультету іноземних мов у приміщенні Освітньо-культурного центру «Інститут Конфуція». Захід відвідали учні старших класів загальноосвітніх шкіл Одещини.

Лекція-круглий стіл “Modern Teacher in Ukraine and Israel: challenges and perspectives”

118 травня 2023 року з нагоди «Тижня науки» та в межах співпраці між ЗВО-партнерами Університетом Ушинського (м. Одеса, Україна) й Аріельським Університетом (м. Аріель, Ізраїль) на платформі Zoom було проведено лекцію-круглий стіл “Modern Teacher in Ukraine and Israel: challenges and perspectives” для здобувачів першого та другого рівнів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта (Англійська мова та література).

Відбулось урочисте засідання проблемної групи «Актуальні проблеми перекладознавства»

1Сьогодні, 18 травня, о 14.00 на платформі Teams, відбулось урочисте засідання проблемної групи «Актуальні проблеми перекладознавства» на чолі з завідувачкою кафедри перекладу і теоретичної та прикладної лінгвістики к.філол.н., доц. Дерік І.М. за участю здобувачів вищої освіти 3,4 р.н. бакалаврського рівня та 1 р.н. магістерського рівня.

Сторінка 1 із 17

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://e-learninggender.kemenpppa.go.id/slot-gacor-online/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ https://jdih.makassarkota.go.id/slot-gacor/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://pustaka.pekanbaru.go.id/slot-gacor/ https://library.poltekpel-sby.ac.id/slot-demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/slot-gacor/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-online-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-luar-negeri/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://chavancentre.org/slot-demo/