Благодійний ярмарок для збору коштів на парафін для ЗСУ!

228 лютого 2024 року в Головному корпусі Університету Ушинського студенти факультету іноземних мов провели благодійний ярмарок для збору коштів на парафін для ЗСУ!

Клас Конфуція при ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №117

11Виставка художніх робіт «Мир для України»

Китайсько-українська весна в Університеті Ушинського

115 лютого 2024 року Освітньо-культурний центр «Інститут Конфуція» Університету Ушинського провів урочистий захід «Китайсько-українська весна», який відвідали ректор Андрій КРАСНОЖОН, проректор з наукової роботи Ганна МУЗИЧЕНКО, представники студентської ради та здобувачі вищої освіти.

День Святого Валентина на факультеті іноземних мов

114 лютого у День Святого Валентина факультет іноземних мов влаштував неймовірне дійство для студентів! Наш факультет мали можливість відвідати студенти з усього університету, і навіть викладачі не залишились осторонь.

Клас Конфуція при ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №117. Китайський Новий рік

112 січня 2022 року «Клас Конфуція» при Одеському ліцеї №117 на базі ОКЦ «Інституту Конфуція» Університету Ушинського провів урочистий захід «Китайський Новий рік – рік Зеленого Дерев'яного Дракона»

Громадське обговорення ОНП "Філологія" 2024

109 січня 2024 року відбулося відкрите громадське обговорення проєкту ОНП «Філологія» 2024. До засідання долучилися Гарант ОНП проф. Олександр ІЛІАДІ, члени робочої групи доц. Ілона ДЕРІК, доц. Анастасія ЮМРУКУЗ

Відбувався захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти 2 року навчання

1З 22 грудня по 28 грудня 2023 року на кафедрі германської філології та методики викладання іноземних мов, факультету іноземних мов відбувався захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти 2 року навчання, денної та заочної форм навчання, освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» зі спеціальності  014.021 «Середня освіта (Англійська мова та література).

Підсумкові конференції

114 та 21 грудня були проведені підсумкові конференції з виробничої (педагогічної з англійської мови та зарубіжної літератури в профільній  школі) практики зі здобувачами вищої освіти заочного та денного відділення, за другим (магістерським) рівнем, 1 року навчання освітньо-професійної програми «Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література)» за спеціальністю  014.02 «Середня освіта (Мова і  зарубіжна література (англійська))».

Сторінка 1 із 21