День філолога на історико-філологічному факультеті

20230530_13552825 травня своє професійне свято відзначають усі майстри слова й поціновувачі словесності. Цьогоріч цей святковий день став незабутнім для студентів-першокурсників нашого факультету, яких урочисто прийнято до філологічної спільноти. Наближаючись до успішного завершення навчального шляху, магістранти підготували для «новачків» особливу посвятну церемонію та створили неповторну атмосферу єднання всіх присутніх у великій любові й пошані до Слова. Невимушене спілкування, жартівлива вікторина, філологічне змагання та церемонія виголошення посвяти дозволили першокурсникам відчути себе частиною великої та дружньої філологічної родини. Молода генерація зобов’язалася збагачувати інтелектуальний, творчий і культурний потенціал історико-філологічного факультету, шанувати й примножувати його славні традиції, натомість декан факультету О. О. Кон у своєму напутньому слові привітала першокурсників та пообіцяла підтримку в підкоренні нових філологічних вершин.

Гостьова лекція в рамках методичного семінару «Підвищення якості навчально-методичного забезпечення освітнього процесу в умовах змішаного навчання»

115 травня на кафедрі української філології і методики фахових дисциплін пройшов методичний семінар «Підвищення якості навчально-методичного забезпечення освітнього процесу в умовах змішаного навчання». Семінар надав учасникам можливість обговорити практичні аспекти підвищення ефективності змішаного навчання, зокрема питання вдосконалення навчально-методичного забезпечення освітнього процесу для очного і дистанційного навчання (робочих програм, силабусів навчальних дисциплін; пакетів засобів діагностики навчальних досягнень), розширення спектру інтерактивних методів взаємодії викладача і здобувачів на освітніх он-лайн платформах тощо.

Круглий стіл «Об’єднані філологічною наукою» на історико-філологічному факультеті

0Для популяризації науки серед активних та цілеспрямованих здобувачів -майбутніх словесників й підтримання високого рівня підготовки випускників важливим є якнайширше залучення молоді до наукової роботи. На вирішення цих завдань зокрема й був спрямований круглий стіл під назвою «Об’єднані філологічною наукою», ініційований членами наукового гуртка «Інновації і технології у філологічній освіті» й приурочений до Дня науки. Його метою було створення майданчику для вільного спілкування та обміну думками й досвідом між молодими дослідниками в галузі філології та заохочення до створення нових наукових проєктів.

Зустріч зі стейкголдерами: обговорення освітньо-професійних програм зі спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література)

img_45 травня 2023 року на платфорі Zoom відбулася робоча зустріч науково-педагогічних працівників кафедри української філології і методики навчання фахових дисциплін зі стейкхолдерами, директорами, та вчителями української мови і літератури, зарубіжної літератури ЗЗСО м. Одеси й Одеської області з питань модернізації та вдосконалення освітніх програм.

День вишиванки на історико-філологічному факультеті

imgНаша вишиванка – справжнє диво, для кожного з нас вона важлива. Адже в орнаменті вишиванки символи, що оберігають нас, у ній сила, тепло, життя. Вишиванка – духовна броня українців, а Україна сьогодні – броня світу! Ми українці! І цим пишаємося!

18 травня 2023 року, у День  вишиванки, завдяки нашим захисникам над Україною встало вранці щире сонце. І зігріло українську землю променем ясним.  Історико-філологічний факультет, за традицією, зібрався великою родиною відсвяткувати народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження. Гостей було багато: адміністрація, викладачі різних кафедр, етногурт «Зорецвіт», студенти-історики, філологи, математики, майбутні абітурієнти, школярі, друзі факультету, онлайн-гості. Усі з вогником у очах, з усмішкою на обличчі поринули у святкове дійство:

Привітання до Дня вишиванки!

1Студенти 1 курсу історико-філологічного факультету під керівництвом куратора, викладача Павлюк Н.Л., підготували відеопривітання до Дня вишиванки. Зі святом, українці!

Відбулося засідання круглого столу на тему "Актуальні напрями сучасного літературознавства".

1У межах тижня науки 15 травня 2023 року на кафедрі української та зарубіжної літератур відбулося засідання круглого столу на тему "Актуальні напрями сучасного літературознавства".

Всеукраїнська науково-практична конференція з проблем вищої освіти «Теорія та практика аналізу художнього тексту: сучасні вектори досліджень»

111 травня 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з проблем вищої освіти «Теорія та практика аналізу художнього тексту: сучасні вектори досліджень», яка була організована кафедрою української та зарубіжної літератур.

Сторінка 1 із 8

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
http://perpus.tasikmalayakab.go.id/slot-gacor/ https://inlislite.beraukab.go.id/slot-demo/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ http://www.perpustakaan.semarangkota.go.id/slot-demo/ http://inlis.lamongankab.go.id/live-draw-sgp/ http://skp.bkpsdm.ketapangkab.go.id/live-draw-hk/ http://inlislite.dispersip.tubankab.go.id/slot-demo/ https://inlis.pacitankab.go.id/slot-online-gacor/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/live-hk/ https://e-learninggender.kemenpppa.go.id/slot-gacor-online/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://sikomik.mojokertokab.go.id/slot-gacor-terpercaya/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/