Зустріч зі стейкголдерами: обговорення освітньо-професійних програм зі спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література)

img_45 травня 2023 року на платфорі Zoom відбулася робоча зустріч науково-педагогічних працівників кафедри української філології і методики навчання фахових дисциплін зі стейкхолдерами, директорами, та вчителями української мови і літератури, зарубіжної літератури ЗЗСО м. Одеси й Одеської області з питань модернізації та вдосконалення освітніх програм.

Під час зустрічі було розглянуто компетентнісні, кваліфікаційні й методичні складові освітньо-професійних програм «Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова і зарубіжна література)» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (гарант доцент, к.пед.н. О. А. Кучерява) та «Середня освіта (Українська мова і література. Зарубіжна література)» для другого (магістерського) рівня вищої освіти (гарант професор, д.пед.н. О. А. Копусь). В обговоренні взяли участь директор Одеського ліцею «Лідер» І. С. Болгарина, директор Одеського ліцею № 13 Т. С. Смірнова, директор Одеського ліцею № 100 О. М. Паламарчук, які допомогли визначити пріоритети в розбудові загальної середньої освіти.

Серед запрошених були також присутні вчителі української мови і літератури, зарубіжної літератури Одеського ліцею № 14, Одеського ліцею № 121, Одеського ліцею № 1 імені А. П. Бистріної, Чорноморського ліцею Чорноморської селищної ради Одеського району Одеської області, Усатівського ліцею імені П. Д. Вернидуба Одеського району Одеської області, які поділились власним досвідом і цінними порадами щодо реалізації ключових завдань мовно-літератуної освітньої галузі у НУШ.

Усі висловлені думки та пропозиції було враховано під час перегляду освітньо-професійних програм.

Дякуємо учасникам зустрічі за слушні рекомендації, плідну співпрацю та підтримку на шляху підготовки конкурентноздатного вчителя української мови і літератури, англійської мови й зарубіжної літератури!