The Laboratory of Artificial Intelligence and Robotics at Ushynsky University is organizing a webinar: AI and Education: Unlocking the Future.

1The Laboratory of Artificial Intelligence and Robotics at Ushynsky University is organizing a webinar:
 AI and Education: Unlocking the Future. 

«Практико-орієнтовані задачі у шкільному курсі природничо-математичних дисциплін»

1«Практико-орієнтовані задачі у шкільному курсі природничо-математичних дисциплін»! Курси підвищення кваліфікації для вчителів природничо-математичних дисциплін на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

День відкритих дверей навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту Університету Ушинського.

ngerbВи запрошені на день відкритих дверей навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту Університету Ушинського.

Майстер-клас для здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників Університету Ушинського та всіх охочих 27 березня 2024 року.

1Південноукраїнський центр професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери за підтримки навчальної лабораторії штучного інтелекту та робототехнічних систем навчально-наукового інституту природничо-математичних наук, інформатики та менеджменту оголошують реєстрацію на майстер-клас до 27 березня 2024 року за програмою: «GPT-store. ШІ-сервіси в навчанні»

Курси підвищення кваліфікації для вчителів зарубіжної літератури на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

1Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою:

Курси підвищення кваліфікації для вчителів укораїнської мови та літератури на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

1Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою:

Курси підвищення кваліфікації для вчителів історії на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

1Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою:

Курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

1Увага! Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою:

Сторінка 1 із 26

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/