Курси підвищення кваліфікації для психологів, соціальних працівників, педагогічних працівників на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

12Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: «Основи багатосторонньої медіації»(для психологів, соціальних працівників, педагогічних працівників, класних керівників) 03.02.2023р.- 13.02.2023р., обсягом 30 годин

Курси підвищення кваліфікації для педагогічних/ науково-педагогічних працівників, класних керівників, вихователів та співробітників закладів освіти на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

12Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: «Домедична допомога в педагогічній практиці»(для педагогічних/ науково-педагогічних працівників, класних керівників, вихователів та співробітників закладів освіти) 17.02.2023р.- 27.02.2023р., обсягом 30 годин

Курси підвищення кваліфікації для вихователів ЗДО на базі Південноукраїнського центру професійного розвитку керівників та фахівців соціономічної сфери!

1Оголошується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за програмою: Актуальні проблеми дошкільної освіти в контексті європейських освітніх стратегій(для вихователів ЗДО) 17.02.2023-27.02.2023 (обсяг 30 годин) 17.02.2023-20.03.2023 (обсяг 120 годин)

Університет Ушинського взяв участь у VI Загальноукраїнському конкурсі кращих проєктів у сфері освіти дорослих

ImageВід Університету Ушинського участь у IV загальноукраїнському конкурсі кращих проєктів у сфері освіти дорослих брав участь Південноукраінський центр професійного розвитку керівників і фахівців соціономічноі сфери (керівник - Черненко Н. М.) із проєктом «Трансфер інновацій: впровадження концепції НУШ в систему базової середньої освіти Одещини», який реалізовувався в Університеті Ушинського за підтримки Департаменту освіти та науки Одеської міської ради та Громадської організації «Асоціація керівників закладів освіти м. Одеси».

Урочисте закриття проєкту «Business Bridge»

128 грудня 2022 року в Університеті Ушинського у змішаному форматі відбулося урочисте закриття освітньої програми «Business Bridge», яка є складовою міжнародного проєкту «Завжди поруч», що виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Тренінг "Технології тайм-менеджменту (самоорганізація, управління часом)"

ImageЗапрошуємо Вас доєднатися до дев‘ятого онлайн-тренінгу!

Дата: 15 грудня 2022 р. Час: 14.00

Тема: "Технології тайм-менеджменту (самоорганізація, управління часом)"

Спікер: Музиченко Ганна В’ячеславівна, доктор політичних наук, професор, проректор з наукової роботи Університету Ушинського.

06 грудня 2022 р. відбудеться восьмий онлайн-тренінг "Індивідуальна стресостійкість в екстремальних бізнес-ситуаціях"

Screenshot_2Вже у вівторок відбудеться восьмий онлайн-тренінг! Дата: 06 грудня 2022 р. Час: 14.00 Тема: "Індивідуальна стресостійкість в екстремальних бізнес-ситуаціях".

Спікер: Вдовіченко Оксана Володимирівна, доктор психологічних наук, професор, декан соціально-гуманітарного факультету Університету Ушинського.

Сьомий онлайн-тренінг у межах освітньої програми «Business Bridge»

Screenshot_101 грудня 2022 року в Університеті Ушинського відбувся сьомий онлайн-тренінг у межах освітньої програми «Business Bridge», яка є складовою міжнародного проєкту «Завжди поруч», що виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). «Business Bridge» є освітньою програмою для ветеранів АТО/ООС/російсько-української війни та членів їх родин,  вимушених переселенців (внутрішньо переміщених осіб), спрямованою на розвиток їх бізнес-навичок для подальшої інтеграції в суспільство та зміцнення у такий спосіб соціальної згуртованості громади.

Сторінка 1 із 14

© 2017 Університет Ушинського