Загальні відомості

zv

Кафедра технологічної та професійної освіти художньо-графічного факультету Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»

Кафедра загальнотехнічних дисциплін була заснована в 1960 році у складі фізико-математичного факультету з метою забезпечення підготовки вчителів математики і креслення, фізики і основ виробництва, фізики та електротехніки. З відкриттям у 1965 році художньо-графічного факультету кафедра була включена в його склад у зв’язку з навчальним планом підготовки вчителів малювання, креслення і художньої праці для закладів загальної середньої освіти. Колективом кафедри в 2002-2003 н.р. було підготовлено комплект документації до ліцензування спеціальності «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання», внаслідок чого університет отримав ліцензію на підготовку вчителів трудового навчання.

У 2007 році рішенням Вченої ради Державного закладу «Південноукраїнський державний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» кафедра отримала назву загальнотехнічних дисциплін та технологічної освіти, а в 2008 році було отримано ліцензію на підготовку фахівців за напрямом «Технологічна освіта» і з 2009 року кафедра увійшла до складу факультету початкового навчання Інституту початкової та гуманітарно-технічної освіти.

За рішенням Вченої ради Державного закладу «Південноукраїнський національного педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» у 2015 році кафедру загальнотехнічних дисциплін та технологічної освіти було реорганізовано в кафедру технологічної та професійної освіти, яка сьогодні є структурним підрозділом художньо-графічного факультету.

У різні роки на кафедрі працювали к.тех.н., доцент І. А. Шилін, к.тех.н., доцент М. А. Козлов, к.тех.н., доцент В. Г. Католіченко, к.тех.н., доцент В. І. Балан, к.пед.н., доцент А. Я. Ісаєнко, к.тех.н., доцент А. В. Нєбєснова, к.пед.н., доцент О. Я. Щеголева, к.тех.н., доцент С. О. Похілюк, старший викладач М. Г. Нечипоренко, старший викладач М. М. Мрук та інші.

У різні періоди кафедру очолювали к.тех.н., доцент О. М. Глікштерн, к.тех.н., доцент М. Т. Руснак, к.тех.н., доцент В. Є. Хреннікова. З 1976 року кафедрою керував к.тех.н., доцент В. С. Полторак. З 2010 року кафедру технологічної та професійної освіти очолював д.ф.-м.н., професор В. В. Усов, а з 30.01.2020 року – к.пед.н. Т. М. Фогель.

Сьогодні під керівництвом завідувача кафедри технологічної та професійної освіти кандидата педагогічних наук, доцента Петухової Тетяни Анатоліївни науково-педагогічний склад забезпечує підготовку фахівців з основних фахових дисциплін за спеціальностями 014 Середня освіта (Трудове навчання та технологій) та 015 Професійна освіта (Дизайн), а також здобувачів різних спеціальностей Університету Ушинського з безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, охорони праці та охорони праці в галузі.

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/