Громадське обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта (Логопедія)»

116 травня 2022 року на онлайн-зустрічі відбулось громадське обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта (Логопедія)» другого (магістерського) рівня вищої освіти за участю стейкхолдерів та членів робочої групи.

Активну участь в зустрічі щодо покращення змісту, окреслення перспектив розвитку ОПП взяли: Ольга Іванівна Форостян - гарант освітньої програми,  доктор педагогічних наук, професор; члени робочої групи: Наталія Петрівна Лещій - доктор педагогічних наук, доцент кафедри дефектології та фізичної реабілітації; Вікторія Іванівна Галущенко - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дефектології та фізичної реабілітації; Ганна Борисівна Соколова –            в. о. декана медичного факультету, доктор пихологічних наук, професор кафедри дефектології та фізичної реабілітації; стейкхолдери: Світлана Дмитрівна Притиковська – кандидат педагогічних наук, доцент, директор Одеського спецiального дошкiльного навчального закладу «Ясла-садок» №193 компенсуючого типу Одеської міської ради Одеської області; Марина Вікторівна Поволоцька – директор Одеського спеціального НВК №241 «Волошки» «Дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу - загальноосвітня школа І ступеня» Одеської міської ради Одеської області та Марина Валеріївна Мельниченко – директор КЗ «Одеська спеціальна загальноосвітня школа №88 I-II Одеської обласної ради».

Гарант освітньо-професійної програми Ольга Іванівна Форостян  висвітлила особливості даної програми, акцентувала на переліку й змісті загальних та спеціальних (фахових) компетентностей, необхідних для підготовки здобувачів спеціальності 016 Спеціальна освіта.

З конструктивними пропозиціями щодо обов’язкових та вибіркових компонент освітньо-професійної програми виступили члени робочої групи.

Стейкхолдерами були надані пропозиції, які будуть враховуватися при подальшому вдосконаленні освітньо-професійної програми.