1Вітаємо студентку медичного факультету спеціальності 016 Спеціальна освіта Юлію Палашевську, з перемогою на Європейських студентських іграх в змаганнях з карате, що проходили в місті Лоздь (Польща) з 17 по 30 липня  2022 року.

Відбулася атестація здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем спеціальності 016 Спеціальна освіта денної та заочної форм навчання

1З 20 по 29 червня 2022 року в Університеті Ушинського на медичному факультеті відбулася атестація здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем спеціальності 016 Спеціальна освіта денної та заочної форм навчання. Здобувачі складали атестаційні іспити з «Теорії та методики виховання дітей з особливими освітніми потребами» та «Теорія та методика навчання у спеціальних навчальних закладах».

Практика в інклюзивно-ресурсних центрах

1Цього року вперше здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 016 Спеціальна освіта денної та заочної форми навчання проходили виробничу практику в інклюзивно-ресурсних центрах. Базами практики для майбутніх спеціалістів виступили: КУ «ІРЦ»  Доброславської селищної ради Одеської області; Одеський обласний ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти; КУ «Одеський ІРЦ № 3»; КУ «ІРЦ» Новокаховської міської ради» Херсонської області; КУ «Овідіопольський ІРЦ» Овідіопольської селищної ради Одеської області; КУ «ІРЦ» Лиманської селищної ради Одеської області; «Одеський ІРЦ № 7»; КУ «Балтський ІРЦ» Балтської міської ради Одеської області; КУ «Одеський ІРЦ № 2»; КУ «Одеський ІРЦ № 4»; КУ «ІРЦ» Ренійсько міської ради Одеської області; КУ «ІРЦ № 1» Кременчуцької міської ради Полтавської області; КУ Ізмаїльської міської ради «Ізмаїльський міський ІРЦ»; КУ «ІРЦ» Чорноморської міської ради; КУ«Криворізький ІРЦ №1» Криворізької міської ради; КУ «Олександрівський ІРЦ» Олександрівської селищної ради Кіровоградської області.

Звітна конференція з переддипломної практики

2Переддипломна практика є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта (Логопедія)» здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 016 Спеціальна освіта.

1Вітаємо студентку медичного факультету спеціальності 016 Спеціальна освіта Юлію Палашевську, яка завоювала бронзу на турнірі з карате серії А в Каїрі.

Громадське обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта (Логопедія)»

116 травня 2022 року на онлайн-зустрічі відбулось громадське обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Спеціальна освіта (Логопедія)» другого (магістерського) рівня вищої освіти за участю стейкхолдерів та членів робочої групи.

Нагородження студентки спеціальності 222 Медицина Попової Катерини Юріївни дипломом ІІІ ступеню за кращу доповідь

12–3 червня студенти 2 курсу медичного факультету спеціальності 222 Медицина Дімова Ольга, Луценко Єва-Марія, Мамалиженко Юлія, Попова Катерина прийняли участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти сучасної медицини (для студентів і молодих вчених)», присвяченої 100-річчю з дня народження К. Бернара.

Участь здобувачів вищої освіти Університету Ушинського в щорічній науково-практичній конференції з міжнародною участю для студентів і молодих вчених

32–3 червня 2022 року здобувачі вищої освіти медичного факультету (спеціальність 222 Медицина), факультету музичної та хореографічної освіти (спеціальність 024 Хореографія), а також навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації (спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура)) Університету Ушинського під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедри біології і охорони здоров’я, а саме доктора педагогічних наук, професора Босенка А. І., кандидата біологічних наук, завідувача кафедри Топчій М. С., кандидата біологічних наук, старшого викладача Орлик Н. А., прийняли участь у щорічній науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини (для студентів та молодих вчених)».

Сторінка 1 із 8