Небесна сотня. Герої не вмирають

120 лютого 2014 року став найчорнішим днем в історії незалежної Української держави: цього дня у центрі столиці загинули десятки українців, які протестували проти режиму тодішнього президента.

Обговорення проєкту ОПП природничі наукиза другим (магістерським) рівнем вищої освіти

130 січня 2023 року в Університеті Ушинського в змішаній формі з використанням онлайн-платформи ZOOM відбулося засідання робочої групи з розгляду проєкту ОПП Природничі науки другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальність 014 Середня освіта (Природничі науки)

День Соборності України

122 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель. У зв’язку з цим кураторами кафедри біології і охорони здоров’я, а саме кандидатом біологічних наук, доцентом Філіпцовою Катериною Анатоліївною було проведено виховну роботу.

День Соборності України (2)

Організація академічної мобільності

110 січня 20223 року відбулося спільне засідання кафедри дефектології та фізичної реабілітації Університету Ушинського та кафедри логопедії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка (в режимі онлайн).
Було обговорено питання забезпечення внутрішньої академічної мобільності студентів закладів вищої освіти.

Запали свічку пам’яті…

1У кожну четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата – День пам’яті жертв Голодомору. З цього приводу доцентом кафедри біології і охорони здоров’я Університету Ушинського Філіпцовою Катериною Анатоліївною проведено виховну роботу зі студентами 3 року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура).

Міжнародний день логопеда

1Щороку 14 листопада світова громадськість відзначає професійне свято- Міжнародний день логопеда, що був заснований у 2004 році. В рамках цього Свята зі студентами першокурсниками  спеціальності 016 Спеціальна освіта  було проведено кураторську годину доцентом Галущенко В.І., під час якої розкрито історію питання мовленнєвих  порушень, сферу діяльності логопеда, особливості сучасних інноваційних підходів та форм корекційно-розвиткові роботи з дітьми, розглянуто цікаві вправи з артикуляційно-мімічної моторики.

До Дня науки

1Щорічно 10 листопада відзначається Всесвітній день науки. Це свято покликане підкреслити важливу роль науки в суспільстві та необхідність участі широкої громадськості в обговоренні наукових питань, що виникають.

Сторінка 1 із 11