Круглий стіл з фахівцями ГУС в Одеській області.

127 березня 2024 року в межах Тижня Доброчесності в Університеті Ушинського відбувся Круглий стіл за участю фахівців Головного управління статистики в Одеській області на тему «РОЛЬ СТАТИСТИЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ У СУЧАСНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ СУСПІЛЬСТВІ. СТАТИСТИЧНІ ДАНІ – ОСНОВА ДЛЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ».

Проведено настановну конференцію з науково-педагогічної практики аспірантів кафедри музичного мисецтва і хореографії

118 березня 2024 року було проведено настановну конференцію щодо організації науково-педагогічної практики аспріантів спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та 011 Освітні педагогічні науки «Мистецька педагогіка вищої освіти».

Звіт аспірантів кафедри музичного мистецтва і хореографії.

118 березня 2024 року на розширеному засіданні кафедри музичного мистецтва і хореографії відбулося звітування аспірантів спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) та 011 Освітні педагогічні науки «Мистецька педагогіка вищої освіти» щодо виконання індивідуальних навчальних планів та планів індивідуальної наукової роботи.

17 березня 2024 року відбувся круглий стіл «Життя та творчість Тараса Шевченка» за участю аспірантів-психологів

1Здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія прийняли участь у круглому столі «Життя та творчість Тараса Шевченка», який відбувся 17 березня 2024 року на платформі Teams.

Настановна конференція перед науково-педагогічною практикою аспірантів кафедри педагогіки

115 березня 2024 року на кафедрі педагогіки для здобувачів 2 року навчання спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки і 015 Професійна освіта третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти було проведено настановну конференцію щодо проведення науково-педагогічної практики. На конференції були присутні гаранти освітньо-наукових програм Койчева Т. І. і Осипова Т. Ю., завідувач кафедри педагогіки Княжева І. А., викладачі кафедри, наукові керівники та аспіранти.

Звіт аспірантів ОНП «Філософія» (вступ «весна») про виконання індивідуального навчального та наукового планів роботи та настановча конференція з науково-педагогічної практики

114 березня 2024 року у змішаному форматі проведене засідання кафедри філософії, соціології та менеджменту соціокультурної діяльності, під час якого здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти вступ «весна» ОНП «Філософія» спеціальності 033 «Філософія» звітували про результати виконання індивідуального навчального та наукового планів роботи за навчальний рік.

Витоки та еволюційні трансформації української ментальності: виступ на науково-методологічному семінарі (аспірантка Юлія Гюльхан, ОНП «Філософія»)

1Аспірантка 4-го року навчання ОНП «Філософія» Юлія Гюльхан виступила на науково-методологічному семінарі кафедри з підсумками свого дисертаційного дослідження на тему «Витоки та еволюційні трансформації української ментальності».

9 березня 2024 року здобувачі ОНП Психологія долучилися до зустрічі з доктором Маркусом Бюссі

19 березня 2024 року здобувачі ОНП Психологія в онлайн-форматі долучилися до зустрічі з доктором Маркусом Бюссі, яка відбулася за ініціативи міжнародного проєкту RECLAIMING (Україна-Австралія) та в рамках реалізації спільного проєкту Інституту процес-орієнтованої роботи в Україні та Фонду Олени Пінчук REGENERATION із науково-методичною підтримкою Інституту соціальної та політичної психології НАПН України та за інформаційної підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яка впроваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

第 1 页 共 33 页