Майстер-клас «GPT-store. ШІ-сервіси в навчанні»

1Штучний інтелект увірвався в наше життя з відкриттям доступу до сервісу ChatGPT ще у листопаді 2022 року. Дискусійним залишається питання про роль ШІ в розвитку сучасної освіти.

Захисти дисертацій доктора філософії на кафедрі музичного мистецтва і хореографії

123 лютого 2024 року на кафедрі музичного мистецтва і хореографії було проведено захисти дисертації аспірантів Фан Фея (науковой керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Л.В.Степанова) та Хань Хуйюнь (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Н.О. Батюк) наздобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 014 Середня освіта (Сузичне мистецтво).

Відбулася чергова зустріч у межах проєкту психологічної підтримки Університету Ушинського «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»

121 лютого 2024 року на платформі Teams відбулася відкрита лекція доктора психологічних наук, психотерапевта Миколи ДІДУХА на тему «Несвідоме, його потенціал у житті особистості. Розкриття та можливості у майбутньому».

Засідання Наукової ради за участі представників НТУ «Дніпровська політехніка»

120 лютого 2024 року відбулося засідання Наукової ради Університету Ушинського за участі представників НТУ «Дніпровська політехніка» Лариси Колісник та Юлії Заболотної.

Перший попередній захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 освітні, педагогічні науки в Університеті Ушинського!

119 лютого 2024 року в Університеті Ушинського відбувся попередній захист дисертаційного дослідження аспірантки кафедри педагогіки Олександри Моргун з теми «Формування лінгвокультурної компетентності майбутніх перекладачів китайської мови в умовах університетської освіти» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Гостьова лекція «Античне в сьогоденні: сучасне розуміння монізму і панпсихізму» (проф. Елтон Хол, США, Нью-Йорк)

1Ідея по те, що все існуюче – Всесвіт, і все, що в ньому, походить з єдиного джерела, не є новою; це питання підіймалося як стародавніми греками, так і сучасними науковцями і філософами.

Захисти дисертацій аспіранток кафедри педагогіки Ван Вей і Ірини Шиман

116 лютого 2024 року відбувся успішний захист дисертацій аспіранток кафедри педагогіки Університету Ушинського Ван Вей (науковий керівник – професор Ірина Пальшкова) та Ірини Шиман (науковий керівник – доцент Ольга Галіцан).

Вітаємо з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 033 «Філософія» Юлію Міхальову!

1На засіданні разової спеціалізованої вченої ради Університету Ушинського відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 033 «Філософія» Юлії Міхальової на тему: «Філософсько-рефлексивне осмислення правової культури особистості: проблема агапелогічного підходу». Наукова керівниця – проф. Олена Лісеєнко.

페이지 1 / 전체 32

 

© 2024 Університет Ушинського
https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/meta/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/