ХХІІІ Загальнонаціональний конкурс «Українська мова – мова єдина»

1Професорсько-викладацький колектив кафедри теорії та методики дошкільної освіти вітає здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського Верещагіну Людмилу, Кочкаренко Марину, Федорову Ольгу з перемогою на ХХІІІ Загальнонаціональному конкурсі «Українська мова – мова єдина». Конкурс ініційовано Причорноморською академією мовних технологій та комунікацій етносів і національною спілкою журналістів України.

Проєкт «Рекорд України – найбільша кількість дітей-волонтерів. Нація нескорених» (2)

З Днем Соборності України!

122 січня українці відзначають важливу дату своєї багатовікової історії – День Соборності України. У цей знаменний день студенти факультету дошкільної педагогіки та психології завітали до ГО «Особливі діти». Студенти разом із дітьми виготовляли патріотичні картини, малюнки, обереги.

1Днями у місті Лева відбулося чудове свято – встановлення нового рекорду України «НАЙБІЛЬША КІЛЬКІСТЬ ДІТЕЙ-ВОЛОНТЕРІВ. НАЦІЯ НЕСКОРЕНИХ». Студенти факультету дошкільної педагогіки та психології за підтримкою декана факультету Олени Булгакової, заступника декана з виховної роботи Ірини Непомнящої взяли участь у проєкті.

З Днем Соборності України! ГО «Особливі діти»

Обговорення проєктів ОНП «Освітні, педагогічні науки» і «Професійна освіта»

313 січня 2023 року на розширеному засіданні кафедри педагогіки Університету Ушинського відбулося обговорення освітньо-наукових програм за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти «Освітні, педагогічні науки» і «Професійна освіта». В онлайн зустрічі на платформі ZOOM взяли участь гаранти ОНП, стейкголдери, роботодавці, члени робочих груп, викладачі, наукові керівники, аспіранти.

Захист виробничої педагогічної практики здобувачами другого року навчання

111.12.23 р. на кафедрі теорії та методики дошкільної освіти факультету дошкільної педагогіки та психології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбувся захист матеріалів виробничої педагогічної практики здобувачами другого року навчання (денна форма), спеціальності 012 «Дошкільна освіта».

Захист дипломних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

ImageЗ 19 по 21 грудня 2022 р. на факультеті дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського здобувачі спеціальності 012 «Дошкільна освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти захищали дипломні роботи.

Сторінка 1 із 24