Зроби свій вибір: обговорення зі здобувачами спеціальності 012 «Дошкільна освіта» навчальних дисциплін за вибором студента

1Навчальні дисципліни за вибором здобувача вищої освіти або вибіркові навчальні дисципліни – це дисципліни, які вводяться ЗВО, а також кафедрами університету задля підвищення освітніх і кваліфікаційних потреб студентів, посилення їх конкурентоспроможності та затребуваності на ринку праці, врахування регіональних потреб тощо.

Проведений вебінар "Комп’ютерна ігрофікація фізичних вправ на основі апаратно-програмного забезпечення контролю рухів людини" для фахівців з фізичного виховання та зі спеціальної освіти.

115 лютого 2024 кафедрою фізичного виховання та спорту спільно з кафедрою інформаційних систем Національного університету «Одеська політехніка» був проведений вебінар "Комп’ютерна ігрофікація фізичних вправ на основі апаратно-програмного забезпечення контролю рухів людини" для фахівців з фізичного виховання та зі спеціальної освіти.

Виховний захід приурочений Міжнародному дню солідарності людей

122 грудня 2005 р. з ініціативи ООН було проголошено Міжнародний день солідарності людей. З нагоди відзначення свята, 20 грудня 2023 р. кураторкою групи ДО (б) - 1.1. спеціальності 012 Дошкільна освіта Станіславою Діхтяренко було проведено виховний захід приурочений Міжнародному дню солідарності людей.

Профорієнтаційна зустріч із випускниками ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ»

1Задля підвищення професійної орієнтації 13 грудня 2023 р. відбулася онлайн зустріч із випускниками ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ». Онлайн-профорієнтаційна зустріч для здобувачів четвертого року навчання спеціальності 012 «Дошкільна освіта» проведена завідувачкою кафедри теорії та методики дошкільної освіти д.п.н., проф. Людмилою Березовською та д.п.н., доц. Русланою Найдою.

Профорієнтаційна зустріч із здобувачами Новобузького фахового педагогічного коледжу

104 грудня 2023 р. із здобувачами дошкільного відділення Комунального закладу фахової передвищої освіти «Новобузький фаховий педагогічний коледж», викладачкою кафедри теорії та методики дошкільної освіти Університету Ушинського Тамарою Роменською, було проведено профорієнтаційну онлайн-зустріч із випускниками спеціальності 012 «Дошкільна освіта» з метою консультації потенційних абітурієнтів із питань вступу та презентації факультету дошкільної педагогіки та психології Університету Ушинського.

Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України

123 листопада здобувачі першого та третього курсів спеціальності 012 Дошкільна освіта разом із академнаставниками Станіславою Діхтяренко та канд. псих. наук, доц., завідувачкою кафедри сімейної та спеціальної педагогіки та психології Університету Ушинського Оленою Бабчук, провели виховний захід, приурочений 90-м роковинам однієї з найтрагічніших сторінок в історії України – Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Гостьова лекція з проблем цифровізації дошкільної освіти для здобувачів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

117 листопада 2023 року для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського було організовано та проведено дистанційно гостьову лекцію на тему «Формування цифрової культури майбутніх педагогів».

Відбулася ІІІ-я Всеукраїнська конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА»

103.11.2023 року у стінах факультету дошкільної педагогіки та психології, на кафедрі сімейної та спеціальної педагогіки і психології Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» відбулася ІІІ-я Всеукраїнська конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА»

Сторінка 1 із 31

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/meta/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/