Гостьова лекція на тему: «Техніки розвитку резильєнтності суб’єктів освітнього процесу»

113.05.2024 року, у межах реалізації освітньо-професійних програм «Дошкільна освіта. Практична психологія в закладах дошкільної освіти» та «Дошкільна освіта.  Логопедія в закладах дошкільної освіти», здобувачам вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта факультету дошкільної педагогіки та психології, а також зацікавленим викладачам Університету Ушинського було проведено гостьову лекцію. Спікеркою виступила Підбуцька Ніна Вікторівна, професорка, докторка психологічних наук, завідувачка кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», сертифікований практик із сімейного консультування і психотерапії, арт-терапії, пропедевтики психіатрії, психосоматики та ін.
Психологічна стійкість – резильєнтність – це спроможність проходити крізь життєві випробування, зберігаючи, відновлюючи і плекаючи при цьому психічне здоров’я, особистісну цілісність та зріст, соціальні зв’язки.
Гостьову лекцію проведено з використанням платформи ZOOM. Цікава, змістовна мультимедійна презентація супроводжувалася анімаційним роликом, який дозволив усвідомити сутність резильєнтності. Присутні змогли дізнатися про когнітивні викривлення, що заважають розвитку резильєнтності, а також ознайомитися із технікою трьох стовпчиків, що дозволяють підвищити рівень резильєнтності. По закінченню лекції усі присутні мали змогу поставити питання та отримали ґрунтовні відповіді.
Велика вдячність Ніні Вікторівні Підбуцькій за цікаву тему та змістовну лекцію!

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/