Перша зустріч за міжнародним проектом «Деескалююче спілкування під час поліцейських операцій»

Image01Перша зустріч за міжнародним проектом «Деескалююче спілкування під час поліцейських операцій», що фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) під ідентифікаційним номером 57609387 відбулася 21 лютого 2022 року в онлайн форматі.

Відбулася супервізійна сесія, яка була присвячена обговоренню досвіду викладачів Університету Ушинського

1У рамках плану роботи Центру медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського з 23 по 28 січня відбулася супервізійна сесія, яка була присвячення обговоренню досвіду викладачів університету (Ірини Бринзи, Тетяни Ульяновій, Оксани Оріщенко, Ірини Пивоварчик, Катерини Коваль), які брали участь у проведенні супервізії для вчителів, що забезпечують здобуття учнями 1-4 класів загальної середньої освіти в Одеський області. Всього у супервізійної роботі було охоплено колективи 28 шкіл Одеського, Ренійського, Южненського, Роздільнянського районів Одеської області. Супервізія проводилася наприкінці 2021 року у декілька форматах: груповий, командний та індивідуальний.

Колектив працівників центру Медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського прийняли участь у інформаційній сесії у онлайн-форматі Швейцарія/Женева

Image02Колектив працівників центру Медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського на чолі з проректором з наукової роботи, Ганною Музиченко, прийняли участь у інформаційній сесії, яка відбулася 27 січня 2022 року у онлайн-форматі Швейцарія/Женева. Сесію організували та провели декілька міжнародних інституцій, серед яких: Хаб KIX (Обмін знаннями та інноваціями), GPE (Глобального партнерства з освіти), EAP (Європа Азія Тихоокеанський регіон), NORRAG (Мережа з міжнародної політики та співробітництва в галузі освіти та професійної підготовки), асоційованою програмою Інституту міжнародних досліджень та досліджень у галузі розвитку (IHEID), Женева, Швейцарія. На сесії були представники 21 країни світу.

Розпочато проведення супервізій з учителями 1-4 класів ЗЗСО та їх помічниками

Image03За Постановою Кабінету Міністрів України від 17 травня 2021р. №476 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році» з 08.12.2021 р. розпочато проведення супервізій з учителями 1-4 класів ЗЗСО та їх помічниками.

Зустріч учасників міжнародного проекту (№57456357) Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austauschdienst, DAAD) «Розробка і розповсюдження методів онлайн-медіації»

Image03Зустріч учасників міжнародного проекту (№57456357) Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austauschdienst, DAAD) «Розробка і розповсюдження методів онлайн-медіації». Керівник проекту Олександр Редліх (м. Гамбург, Німеччина) відбулася 06.12.2021 р.

Проведено другий етап підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANS

Image04На базі Центру з 03 грудня по 05 грудня 2021 року проведено другий етап підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANSE.

В Центрі медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського регулярно по п’ятницям збирається супервізійна група

4В Центрі медіації, супервізії та коучингу Університету Ушинського регулярно по п’ятницям збирається супервізійна група до якої входять викладачі Університету - Ірина Бринза, Ірина Пивоварчик, Катерина Коваль, Тетяна Ульянова, Оксана Орищенко та інші спеціалісти, які продовжують підвищення кваліфікації у рамках проекту «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за європейськими стандартами УССК/ANSE.

Розпочато проєкт «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»»

Техніка вирішення професійної проблемної ситуації22.01.2021 року в межах роботи Бюро медіації при Центрі медичної та психологічної реабілітації Університету Ушинського розпочато проєкт «Сертифікаційна освітня програма «Системна супервізія у сфері освіти»» за стандартами УССК/ANSE.

Page 1 of 2

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Ushinsky University

Please publish modules in offcanvas position.

asiaklub https://majubersama.b-cdn.net/slot-big-bass-amazon-xtreme.html https://majubersama.b-cdn.net/wolf-gold.html https://www.francisaviation.com/slot-great-rhino-deluxe/ https://www.francisaviation.com/slot-crypto-gold/ https://oicc.org/slot-power-of-thor-megaways/ https://oicc.org/mahjong-ways-3/ https://oicc.org/slot-online/ https://oicc.org/slot-mahjong-panda/ https://asianparalympic.org/game-sugar-rush/ https://asianparalympic.org/game-lucky-neko/ https://asianparalympic.org/game-gates-of-olympus/ https://oicc.org/meledak-jp-lucky-neko/ https://www.francisaviation.com/rtp-slot-pg-soft/ https://www.ysletadelsurpueblo.org/slot-gacor-deposit-dana/ https://www.stantonstreet.com/rtp-slot-tergacor/ https://asianparalympic.org/game-zeus-sensasional/ https://asianparalympic.org/rtp-live-tertinggi/ https://asianparalympic.org/daftar-akun-game-vip/ https://147.139.207.107/ https://8.215.31.229/ https://8.215.55.180/ https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/