Міжнародна діяльність

Кафедра здійснює активні міжнародні зв’язки. Останнім часом активізувалися професійні зв’язки з закладами вищої освіти Польщі, Молдови. Традиційними є зв’язки з закладами освіти Китаю. Міжнародні зв’язки переважно регламентуються двосторонніми угодами про співпрацю.

Існують традиції співпраці з Арієльським університетом (Ізраїль), у якому професор О.Є. Реброва була у науковому відрядженні з лекціями. Здійснюються тісні наукові та творчі контакти з університетами Китаю, де працюють випускники Університету Ушинського, зокрема й аспіранти, що вже захистили дисертації. Вони беруть участь у конференціях, що проводить кафедра; друкують свої монографії.

Останнім часом набула активності співпраця з Кишинівським державним педагогічним університетом імені Іона Крянге. Викладачі О.Реброва та М.Федорець здійснювали академічну мобільність. Зокрема, підвищували кваліфікацію за програмою «Університетська педагогіка» для підготовки PhD. Професор О.Реброва запрошувалася для читання лекцій на курсах підвищення кваліфікації, зокрема й викладачам фортепіано музичних шкіл. Вона була запрошена до захисту дисертації Світлани Талпи, її було включено до членів разової  спеціалізованої вченої ради. М. Федорець брав участь у Міжнародній конференції Кишинівського університету імені  Іона Крянге та підготував до участі здобувачку другого (магістерського) рівня вищої освіти. До відкритих лекцій запрошувалися також професор С.Шип та професор Г.Ніколаї. Аспірант Сунь Кіао посів 1 місце на вокально-хоровому конкурсі, що проводив Університет. Доцент Університету Іона Крянге М.Вакарчук провела відкрити лекції для здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Університету Ушинського.

Ефективна співпраця завжди здійснювалася з Сілезьким  університетом у Катовицях. У межах договору здійснюється консультування професора, доктора хабілітований Мірослава Кісєля, друкуються сумісні наукові праці з професором Г.Ніколаї, зокрема, надруковано сумісну статтю у журналі, що входить до платформи Scopus, до якої залучено і аспіранта Янь Пена. Професор Г.Ніколаї працювала за договором в Сілезькому університеті.

Системними є гостьові лекції, що проводяться для аспірантів і студентів Університету ушинського. Це лекції доктора хабілітованого, професора М.Кісель, доктора хабілітованого, професор М.Рембеджа; майстер клас з вокалу провела  доктор хабілетований, професор Анна Єремус-Левандовська (Академія музична у Познані). Підписано договір про співпрацю з Музичною академією Імені К.Шимановського.

У 2022 році було вперше за участю України проведено Міжнародний науковий семінар «Сучасні виклики підготовки вчителів до професійної діяльності – у пошуках дослідницьких перспектив міжнародної співпраці та зміцнення співпраці в рамках альянсу T4EU» (Литва – Словаччина – Україна – Польща) 19 жовтня 2022 р. /офіційна мова зустрічі: англійська. Попередньо семінар проводився між трьома країнами. Отже, Університет Ушинського, кафедра музичного мистецтва і хореографії, професор Г.Ніколаї представляли на форумі Україну.

 Великим успіхом щодо зміцнення міжнародних зв’язків є набуття членства в Європейській академії професора, доктора мистецтвознавства С.Шипа.

Низку майстер класів у Польщі провела професор, кандидат мистецтвознавства Л.Касьяненко, яка натепер за сумісництвом на основі договору працює у Варшавській музичній академії імені Ф.Шопена (філія в Білостокі). Викладачі працюють у журі міжнародних конкурсів, готують до участі в них студентів та аспірантів. Фестивалі-конкурси проходили у таких державах, як Угорщина, Прага, Словаччина, Україна, Італія.

Отже, міжнародна діяльність є різнобічною та плідною.

Loading...


Історія міжнародної діяльності


Фотогалерея міжнародних зв’язків кафедри музичного мистецтва і хореографії

Професори О.Олексюк та О. Реброва в Арієльскьому університеті

О.Є. Реброва дає майстер-класи в різних освітніх закладах Китаю

 

Зустрічі науковців Китаю є цікавими і продуктивними діалогами в осмисленні синергії двох полярних культур «Схід – Захід: Україна-Китай»

Професори О.Реброва та О.Стахосвська (Одеська національна музична академія) під час відрядження в ЗВО Китаю

Подяка консула Ізраїлю в Одесі професору С. В. Шипу за активну участь в проведенні конференції

Зустрічі на Українсько-Ізраїльських форумах

 

Запрошення ст. викладача Трощенка В.М. до Китаю для консультацій та постановочної роботи з артистами балету.

Запрошення професора Л.О. Касьяненка до Європейського музичного фестивалю у Варшаві

 

Програми Міжнародного форуму «Constellation», у якому активно беруть участь професор О.Є. Реброва та студенти і аспіранти

 

Бесіди з органістом у костелі в Любліні

С.Шип на фестивалі сучасної музики в Пекіні

 

С.В. Шип з Брюсом Макнтайєром, деканом музичного факультету Бруклинського університету

 

Конференція у старовинному замку Любліна.

Професори з України: Г.Падалка, Ю.Михайличенко, Н.Миропольська, О.Щолокова, О.Реброва, В.Орлов

 

Запрошення професора Т.Вендрової (Ієрусалімська академія музичи і танцю

 

Професор Ієрусалимської академії музики і танцю Тетяна Вендрова майже кожного року дає майстер-класи студентам та аспірантам факультету музичної та хореографічної освіти . Вона представляє сучасні технології професора Коєн на Україні.


Декан факультету Білова Н.К., доцент Батюк Н.О., аспірантка Н.Шатайло вивчають досвід професора Т.Вендрової у межах лабораторії «Інновації мистецької освіти»

 

Студентам також цікаво ознайомитися з досвідом поєднання музики і рухів під час сприйняття музики

 

Майстер-клас професора Гонконгського університету  Девіда Ван Кань

 

Ректор Університету Ушинського і професор Гонконгського університету  Девід Ван Кань

 

Тісні наукові зв’язки здійснюються з професором М.Киселем (Університетв Катовицях).

 

Г. Ніколаї на зустрічі з науковцями Шльонського університету за запрошенням М. Кісєля

 

Давні творчі зв’язки підтримує професор Л.О. Касьяненко з консерваторією Кишиніву  (Молдова). Під час поїздок вона дає майстер-класи та виступає з концертами

 

Овації після концерту

 

 Майстер-клас у консерваторії Кишиніву

 

 


Подяки професору Л.О. Касьяненко за організацію, консультування та роботу у складі журі різних музичних заходів у Польщі

© 2024 Університет Ушинського
https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/