Міжнародна діяльність

Кафедра здійснює активні міжнародні зв’язки. Традиційними є зв’язки з Арієльським університетом (Ізраїль), у якому професор О.Є. Реброва була у науковому відрядженні з лекціями.

Заслужений артист, викладач Трощенко В.М.  запрошується до наукового відрядження до Сполучених Штатів Америки для здійснення балетних вистав  інтернаціональним складом акторів (дорослих з України та школярів з Америки), до Канади та Китаю. Здійснюються тісні наукові та творчі контакти з університетами Китаю, де працюють випускники Університету Ушинського. Вони беруть участь у конференціях, що проводить кафедра; друкують свої монографії, проходячи рецензування професорами кафедри.

Професор Касьяненко Л.О. здійснює консультування та бере участь у в організації підвищення кваліфікації у консерваторії м. Кишиніві (Молдова).

Професор Реброва О.Є. є активним учасником Міжнародного проекту: Фестиваль-конкурс «Constellation», присвяченому дитячої та юнацької творчості.

Фестиваль-конкурс проходить у таких державах, як Угорщина, Прага, Словаччина, Україна, Італія. Він проходить під патронатом Національної академії мистецтв України, міністерством освіти і науки України, мерій таких міст, як Пиран (Словенія), Будапешт (Угорщина), Ліптовський Мікулаш (Словаччина), Лідо ді Езоло (Італія).

Викладачі кафедри запрошуються до роботи у складі журі Міжнародних конкурсів у Польщу (Касьяненко Л.О., Мікулінська О.С.), Грецію (Лісовська Н.Ю.), Словаччину (Севоян Г.В., Реброва О.Є.), Італію (Реброва О.Є.).

Факультет музичної та хореографічної освіти має договір про співпрацю з Сілезьким  університетом у Катовицях. У межах договору здійснюється консультування професора, доктора наук Мірослава Кісєля. У межах договору на сьогодні здійснюється розробка сумісного дослідницького проекту «Танець і рух з музикою в полікультурному соціально-освітньому діалозі».    

Міжнародні зв’язки мають творчий та методичний характер. Так традиційними, майже щорічними  стали майстер-класи професора Т. Вендрової (Академія музики Ієрусаліма  (Ізраїль), майстер-класи Карола фон Гердер, у межах програми «Мюнхен і Одеса танцюють». У 2017 році було здійснено цікаву зустріч з Крисом Гердером з питань сучасного живопису;  у 2020 році здійснено зустріч з китайським вченим, музикантом  Девід Ван Кань.

Тісні зв’язки у межах лабораторії «Інновації мистецької освіти» здійснюються з професором Ієрусалімської академії музики і танцю професором Тетяною  Вендровою.

До освітнього процесу з аспірантами долучається професор М. Кісєль (Університет Катовицях); планується залучення до консультування професор, доктор-хаб. Анна Єремус-Левандовська (Академія музична у Познані), до творчого консультування залучається професор Гонконгського університету  Девід Ван Кань.

Фотогалерея міжнародних зв’язків кафедри музичного мистецтва і хореографії

Професори О.Олексюк та О. Реброва в Арієльскьому університеті

О.Є. Реброва дає майстер-класи в різних освітніх закладах Китаю

 

Зустрічі науковців Китаю є цікавими і продуктивними діалогами в осмисленні синергії двох полярних культур «Схід – Захід: Україна-Китай»

Професори О.Реброва та О.Стахосвська (Одеська національна музична академія) під час відрядження в ЗВО Китаю

Подяка консула Ізраїлю в Одесі професору С. В. Шипу за активну участь в проведенні конференції

Зустрічі на Українсько-Ізраїльських форумах

 

Запрошення ст. викладача Трощенка В.М. до Китаю для консультацій та постановочної роботи з артистами балету.

Запрошення професора Л.О. Касьяненка до Європейського музичного фестивалю у Варшаві

 

Програми Міжнародного форуму «Constellation», у якому активно беруть участь професор О.Є. Реброва та студенти і аспіранти

 

Бесіди з органістом у костелі в Любліні

С.Шип на фестивалі сучасної музики в Пекіні

 

С.В. Шип з Брюсом Макнтайєром, деканом музичного факультету Бруклинського університету

 

Конференція у старовинному замку Любліна.

Професори з України: Г.Падалка, Ю.Михайличенко, Н.Миропольська, О.Щолокова, О.Реброва, В.Орлов

 

Запрошення професора Т.Вендрової (Ієрусалімська академія музичи і танцю

 

Професор Ієрусалимської академії музики і танцю Тетяна Вендрова майже кожного року дає майстер-класи студентам та аспірантам факультету музичної та хореографічної освіти . Вона представляє сучасні технології професора Коєн на Україні.


Декан факультету Білова Н.К., доцент Батюк Н.О., аспірантка Н.Шатайло вивчають досвід професора Т.Вендрової у межах лабораторії «Інновації мистецької освіти»

 

Студентам також цікаво ознайомитися з досвідом поєднання музики і рухів під час сприйняття музики

 

Майстер-клас професора Гонконгського університету  Девіда Ван Кань

 

Ректор Університету Ушинського і професор Гонконгського університету  Девід Ван Кань

 

Тісні наукові зв’язки здійснюються з професором М.Киселем (Університетв Катовицях).

 

Г. Ніколаї на зустрічі з науковцями Шльонського університету за запрошенням М. Кісєля

 

Давні творчі зв’язки підтримує професор Л.О. Касьяненко з консерваторією Кишиніву  (Молдова). Під час поїздок вона дає майстер-класи та виступає з концертами

 

Овації після концерту

 

 Майстер-клас у консерваторії Кишиніву

 

 


Подяки професору Л.О. Касьяненко за організацію, консультування та роботу у складі журі різних музичних заходів у Польщі

© 2017 Університет Ушинського