Наукова робота

З початку заснування кафедра працювала над науковою темою «Художньо-естетичне виховання молоді в умовах сучасних інформаційних процесів і технологій». У межах зазначеної теми активізувалася робота аспірантури та щорічно проводилася наукова конференція для молодих учених та студентів.

Було проведено такі науково-практичні конференції для молодих вчених та студентів:

Тенденції сучасного культурного розвитку народів світу та проблеми художньо-естетичного виховання молоді (2010);

Художньо-естетичне виховання молоді в умовах сучасних інформаційних процесів і технологій (2011);

Особистісні виміри художньо-естетичного виховання і навчання (2012).

З 2015 року конференція для молодих учених та студентів стала щорічною та була номінована як: «Музична та хореографічна освіта в контексті культурного розвитку суспільства».

Протягом 12.2014 − 12.2019 р. кафедра працювала над двома напрямками досліджень.

Перший напрям досліджень відповідав науковій кафедральній та факультетській тематиці: «Методологія та методика фахової підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва і хореографії в контексті художньо-естетичних інновацій мистецької освіти» (номер державної реєстрації НДР: 0114U007160). Над темою працювали: доктор педагогічних наук, проф. Реброва  О.Є., доктор мистецтвознавства, проф. Шип С.В., кандидати педагогічних наук, доценти Батюк Н.О., Печерська Е.П., Батюк З.С.,  кандидат мистецтвознавства доцент, Вороновська О.В., кандидат педагогічних наук, в.о.  доцента Федорець М.О., кандидат філософських наук, в.о. доцента Клюєва  С.Д., викладач Степанова  Л.В. У результаті дослідження   було науково обґрунтовано методологію та перевірено на практиці в експериментальному режимі методику фахової підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва та хореографії на засадах художньо-ментального підходу як інноваційної стратегії мистецької освіти в Україні. Звіт заслухано на засіданні вченої ради Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.  Ушинського 30.11.2017 р.

Другий напрям досліджень здійснювався за рахунок держзамовлення в межах Комплексного проекту «Теоретичні та методичні засади розвитку хореографічно-педагогічної освіти в Україні» (номер державної реєстрації НДР: 0115U002489. Підтема: «Теоретико-методичні засади формування художньо-педагогічної ментальності майбутніх учителів хореографії як чинника підвищення якості освіти». Над темою працювали: доктор педагогічних наук, проф. Реброва  О.Є., доктор мистецтвознавства, проф. Шип С.В, кандидат педагогічних наук, доцент Батюк  Н.О., кандидати філософських наук, доценти Клюєва С.Д., Мікулінська   О.С., кандидат педагогічних наук Волкова Ю.І., ст. викладачі Лісовська Н.Ю., Трощенко В.М. та ін.

З 2018 року на кафедрі працює доктор педагогічних наук, професор Г.Ю.  Ніколаї. Вона була керівником зазначеного комплексного проєкту, в якому головуючою організацією був Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.

Переспективним науковим напрямом на кафедрі розглядається проблема дослідження соціокультурних, здоров’язбережувальних, реабілітаційних і рекреаційних функцій музичної та хореографічної освіти.

Під час здійснення наукових розвідок, експериментальної роботи було захищено 34 кандидатські дисертації, з них 2 – викладачами кафедри.

Звіти про результати досліджень заслухано на засіданнях ученої ради Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.  Ушинського.

 

Науково-дослідницькі проекти

Звіт 2017

Звіт 2019

Презентація

 

Проекти рішення

Рішення вченої ради  2017

Рішення вченої ради 2019

 

На наступні п’ять років обґрунтовано та розроблено технічне завдання на нову наукову тему «Теорія і методика підготовки майбутніх фахівців мистецького та мистецько-педагогічного профілю в контексті соціокультурної парадигми».

Фотогалерія публікацій викладачів кафедри

© 2017 Університет Ушинського
http://opac.kaltimprov.go.id/products/demo-slot/ https://simkatmawa.unri.ac.id/products/slot-gacor/ https://www.dermaster-indonesia.com/upload/gacor/ https://simkatmawa.unri.ac.id/products/demo/ https://emonev.ditjenbun.pertanian.go.id/demo-pg-pragmatic/ https://dikbud.pohuwatokab.go.id/products/demo/ https://bfv-kufstein.at/products/demo/ https://sisbun.ditjenbun.pertanian.go.id/products/pulsa/ https://sim.untag-sby.ac.id/demo-mahjong-ways/ https://arbeti.kotabarukab.go.id/products/gacor-thailand/ https://buk.unj.ac.id/products/slot-demo/ https://inlis.lombokbaratkab.go.id/demo/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/dana/ https://metrologi.balikpapan.go.id/products/demo/ https://siporterbapok.balikpapan.go.id/news/gacor/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/server-luar-negeri/ https://setwan.klaten.go.id/products/demo-pragmatic/ https://e-starlitbang.tapinkab.go.id/products/demo/ https://www.villaggiooutlets.com/products/demo/ https://nm-aist.ac.tz/slot-demo/ https://www.scientiasquarepark.com/products/demo-slot-gratis/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/gacor/ https://buk.unj.ac.id/products/gacor/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/demo/ https://access-interiorsbydesign.com.au/demo-pg-soft/ https://corporate.megaxus.com/uploads/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://simlitabmas.lppm.dinus.ac.id/products/demo/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://heylink.me/hebitop/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/