Захисти дисертацій PHD на факультеті музичної та хореографічної освіти

101 грудня 2023 завершилася ціла сесія захистів дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії на факультеті музичної та хореографічної освіти.

Другий методологічний семінар на факультеті музичної та хореографічної освіти (з міжнароною участю)

128 листопада 2023 року на факультеті музичної та хореографічної освіти відбувся другий методологічний семінар «Якість мистецької освіти в міжнародній проєкції». Учасниками семінару були науковці і викладачі ЗВО України, Польщі та Китаю.

Майстер-клас професора Анни Єремус-Левандовської для аспірантів і магістрантів факультету музичної та хореографічної освіти

0128 листопада 2023 року на факультеті музичної та хореографічної освіти для аспірантів та магістрантів відбувся майстер-клас професорки, докторки хабілітованої, професорки кафедри вокалістики Музичної академії імені Ігнація Яна Падеревського в Познані Анни Єремус-Левандовської.

Гостьова лекція для студентів факультету музичної та хореографічної освіти

120 листопада  на факультеті музичної та хореографічної освіти відбулася гостьова  лекція доцента  Криворізького державного педагогічного університету Вікторії Миколаївни Міщанчук для здобувачів другого курсу, другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальностей 025 Музичне мистецтва та 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

Стратегія євроінтеграції. Участь у конференції музичного університету Фредеріка Шопена професорів кафедри музичного мистецтва і хореографії

107-го листопада кафедра музичного мистецтва і хореографії взяла участь у І Міжнародній науковій конференції «Фортепіано: історія, досвід, перспективи», що відбулась на інструментально-педагогічному факультеті варшавського Музичного університету Фредеріка Шопена (філія в Білостоці).

Вітаємо Сунь Кеао аспіранта кафедри музичного мистецтва і хореографії з отриманням золотого диплома 1 ступеня на міжнародному фестивалі-конкурсі в Молдові

127 - 29 жовтня 2023 року відбувся V Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів і хормейстерів: «V Iternational Festival-Contest Vocal-Choral «SARBATOAREA CORULUI».

Перемога студентки факультету музичної та хореографічної освіти у фестивалі-конкурсі мистецтв «VIP покоління».

1Студентка першого (бакалаврського) рівня першого року навчання ОПП «Музичне мистецтво» спеціальності 025 Музичне мистецтво Чернокунець Марія одержала звання лауреату І ступеня у Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «VIP покоління», що пройшов у м. Київ 26 жовтня 2023 року.

Захист дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії на кафедрі музичного мистецтва і хореографії

1На кафедрі музичного мистецтва і хореографії 27 жовтня було проведено три захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальність 014 Середня освіта. Музичне мистецтво.

Сторінка 1 із 34

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
https://buk.unj.ac.id/products/slot-demo/ https://inlis.lombokbaratkab.go.id/demo/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/dana/ https://metrologi.balikpapan.go.id/products/demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/products/demo/ https://siporterbapok.balikpapan.go.id/news/gacor/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/server-luar-negeri/ https://setwan.klaten.go.id/products/demo-pragmatic/ https://e-starlitbang.tapinkab.go.id/products/demo/ https://www.villaggiooutlets.com/products/demo/ https://dishut.kaltimprov.go.id/slot-mahjong/ https://dishut.kaltimprov.go.id/products/demo/ https://dishut.kaltimprov.go.id/special/gacor/ https://app.bpkad.gianyarkab.go.id/dokumen/demo-pragmatic/ https://nm-aist.ac.tz/slot-demo/ https://www.scientiasquarepark.com/products/demo-slot-gratis/ https://inlis.mojokertokab.go.id/assets/akun-demo-slot/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/gacor/ https://buk.unj.ac.id/products/gacor/ http://simhp.inspektorat.cirebonkab.go.id/products/demo/ https://access-interiorsbydesign.com.au/demo-pg-soft/ https://corporate.megaxus.com/uploads/demo/ http://114.7.97.203:8123/products/slot-demo-gacor/ https://simlitabmas.lppm.dinus.ac.id/products/demo/ https://149.129.239.111/ https://bkpsdm.probolinggokab.go.id/products/demo/ https://inlislite.undiksha.ac.id/products/slot-demo-pg-soft/ http://sisigap.kuduskab.go.id/img/demo/ https://simpeg.bkd.sumbarprov.go.id/products/akun-demo-slot/ https://registrasipangan.pom.go.id/products/gacor/ https://www.jf3.co.id/products/slot-demo-pgsoft/ https://sipuskom.polinema.ac.id/logs/demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/pgsoft-demo/ https://link.space/@laskar89 https://heylink.me/mpoas_slot https://orange-cliff-05c110310.3.azurestaticapps.net/ https://magic.ly/cincinbet https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://oconnellstbistro.com/ https://www.scadvocate.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://www.tyronesjacket.com/ httpshttps://linkr.bio/link-mpoxo https://heylink.me/link-ksoklub/ https://heylink.me/hebitop/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/