Олімпіади

За концепцією Міністерства освіти і науки України, олімпіади з фахових дисциплін спеціальності є продовженням освітнього процесу. До 2016 року такої олімпіади зі спеціальності Хореографія не проводилося. У зв’язку з тим кафедра музичного мистецтва і хореографії у 2016 році провела Першу в Україні студентську міжвузівську олімпіаду зі спеціальності «Хореографія». Олімпіада проводилася в межах комплексного наукового проекту «Теоретичні та методичні засади хореографічно-педагогічної освіти в Україні» (номер державної реєстрації НДР: 0115U002489).

 Принциповим в розробці Положення Олімпіади було дотримування педагогічної спрямованості та методичної компетентності майбутніх фахівців. Згідно розробленого Положення студенти на І турі - «Теоретико-методичному» - виконували тестування з фахових хореографічних дисциплін. ІІ тур - «Виконавсько-постановочний» (Малі форми в хореографії) був основним та здійснювався у 2 етапи. На першому етапі студенти презентували художню ідею своєї хореографічної постановки, яка була стилізацією української теми; а також виконували одну з партій танцю, показуючи свою виконавську майстерність. На другому етапі учасники демонстрували свою методичну компетентність, здійснювали розучування композиції зі студентами базового ЗВО.

За оцінкою самих студентів – участь в Олімпіаді - це дуже гарний досвід, який стимулює на подальші творчі досягнення.

Переможцями Олімпіади стали:

І місце - Савенко Каріна ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імен К.Д.Ушинського»

2 місце - Сосновська Анастасія Криворізький держаний педагогічний університет; Голіус Інна Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка

3 місце - Підгорна Ганна Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

        

Після успішного проведення Міжвузівської студентської олімпіади кафедра музичного мистецтва і хореографії звернулася з проханням до Міністерства освіти і науки України щодо включення до Всеукраїнської студентської олімпіади таку спеціальність, як Хореографія. Отже, протягом 2017,2018,2019 років олімпіада успішно проводилася на базі кафедри музичного мистецтва і хореографії.

Положення Олімпіади за роками

Переможці наступних олімпіад:

2017 рік

У номінації «Базовий рівень фахових хореографічних компетентностей»:

1 місце – Калугіна Марина. Керівники: Лісовська Н.Ю.,  Мікулінська О.С.

2018 рік

У номінації «Базовий рівень фахових хореографічних компетентностей»:

3 місце − Крупа Тетяна. Керівник Лісовська Н.Ю.

 

2019 рік

У номінації «Вищій рівень фахових хореографічних компетентностей»:

1 місце – Сілайчева Олена. Керівник Мікулінська О.С.

У номінації «Хореографія в спорті − інтегральна компетентність хореографа»:

2 місце – Дяченко Євген. Керівники: Лісовська Н.Ю., Мікулінська О.С.

Відео-матеріали 1 туру Олімпіади 2017 року

Фотогалерея Олімпіади 2016; 2017; 2018 р.р.

Фотогалерея Олімпіади 2019 р.

Олімпіаду, що була запланована на 2020 рік, за планами перенесено на жовтень 2020 рік.

Разом з тим, враховуючи ситуацію з COVID-19, кафедра розглядає можливість уточнити Положення та провести Олімпіаду дистанційно. В основу буде покладено досвіду проведення у дистанційній формі випускової атестації для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти для спеціальностей 014 Середня освіта (Хореографія), 024 Хореографія. Атестацію було проведено в Office 365, організація якої була високо оцінено головою атестаційної комісії кандидатом педагогічних наук, доцентом Андрощук Л.М.

© 2017 Університет Ушинського
https://e-learninggender.kemenpppa.go.id/slot-gacor-online/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ https://jdih.makassarkota.go.id/slot-gacor/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-gacor-online/ https://pustaka.pekanbaru.go.id/slot-gacor/ https://library.poltekpel-sby.ac.id/slot-demo/ https://inlislite.bengkaliskab.go.id/slot-gacor/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ http://sipmk.kemenkopmk.go.id/slot-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih-dprd.murungrayakab.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.dprd.bulelengkab.go.id/slot-online-gacor/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-luar-negeri/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://chavancentre.org/slot-demo/