Організаційна робота

Організаційна робота наукового-педагогічними працівниками проводиться у різних напрямах:

1. Проведення кураторських годин (виховні заходи за планом).

2. Проведення профорієнтаційної роботи (на закріплених за викладачами базах шкіл проводяться профорієнтаційні зустрічі, презентації, бесіди зі старшокласниками та абітурієнтами, їх батьками, адміністрацією освітніх закладів м. Одеси та Одеської області, зустрічі з учителями загальноосвітніх закладів).

3. Науково-методичні засідання кафедри, круглі столи.

4. Організація та проведення регіональних, всеукраїнських та міжнародних науково-практивних конференцій. Ці конференції проводяться для викладачів закладів вищої освіти, науковців, здобувачів вищої освіти, вчителів.

Щорічно в межах конференцій кафедра організовує проведення майстер-класів та семінарів-практикумів для вчителів початкової та основної шкіл від авторів чинних підручників.

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/