Настановна конференція перед науково-педагогічною практикою аспірантів кафедри педагогіки

115 березня 2024 року на кафедрі педагогіки для здобувачів 2 року навчання спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки і 015 Професійна освіта третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти було проведено настановну конференцію щодо проведення науково-педагогічної практики. На конференції були присутні гаранти освітньо-наукових програм Койчева Т. І. і Осипова Т. Ю., завідувач кафедри педагогіки Княжева І. А., викладачі кафедри, наукові керівники та аспіранти.

Відкрите практичне заняття з ОК «Філософія» на тему «Філософські ідеї українського духу в поезії Т. Г. Шевченка»

113 березня 2024 року з нагоди відзначення 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 1 року навчання спеціальності 013 «Початкова освіта» проведено відкрите практичне заняття з навчальної дисципліни «Філософія» на тему «Філософські ідеї українського духу в поезії Т. Г. Шевченка» (викладач – проф. Петінова О. Б.)

Шевченко промовляє крізь віки

112 березня на факультеті початкового навчання було проведено захід, присвячений пам'яті Тараса Шевченка "Шевченко промовляє крізь віки".

Майстер-клас «GPT-store. ШІ-сервіси в навчанні»

1Штучний інтелект увірвався в наше життя з відкриттям доступу до сервісу ChatGPT ще у листопаді 2022 року. Дискусійним залишається питання про роль ШІ в розвитку сучасної освіти.

Конференція «Модернізація освітнього процесу в сучасних закладах освіти»

126-27 лютого 2024 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського відбулася науково-практична конференція «Модернізація освітнього процесу в сучасних закладах освіти».

Перший попередній захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 освітні, педагогічні науки в Університеті Ушинського!

119 лютого 2024 року в Університеті Ушинського відбувся попередній захист дисертаційного дослідження аспірантки кафедри педагогіки Олександри Моргун з теми «Формування лінгвокультурної компетентності майбутніх перекладачів китайської мови в умовах університетської освіти» на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Захисти дисертацій аспіранток кафедри педагогіки Ван Вей і Ірини Шиман

116 лютого 2024 року відбувся успішний захист дисертацій аспіранток кафедри педагогіки Університету Ушинського Ван Вей (науковий керівник – професор Ірина Пальшкова) та Ірини Шиман (науковий керівник – доцент Ольга Галіцан).

Гостьова лекція «Кореляція феномену освіти і сталого розвитку сучасного суспільства» (доц. Оксана Плаксіна, ПДАБА).

125 серпня 2023 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію, яка проголосила 2024 – 2033 рр. Міжнародним десятиліттям наук на користь сталого розвитку.

Сторінка 1 із 9