Літературні читання «Григорій Сковорода: діалог через століття»

Image(2)До 300-річчя видатного українського письменника та педагога Г.С. Сковороди на факультеті початкового навчання було організовано літературні читання «Григорій Сковорода: діалог через століття».

День пам’яті жертв Голодомору на факультеті початкового навчання

Image01Щороку в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років. Цього і наступного року минає дев'ять десятиліть від злочину геноциду українського народу.

Звітування аспірантів спеціальностей 011 і 015

221 червня 2022 року на засіданні кафедри педагогіки Університету Ушинського відбулося звітування здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти зі спеціальностей 015 Професійна освіта і 011 Освітні, педагогічні науки за 2021-2022 навчальний рік.

Гостьова лекція-тренінг "Діяльнісний підхід у початковій школі"

1У межах святкування Дня науки для студентів 2-3 курсів факультету початкового навчання було проведено гостьову лекцію-тренінг "Діяльнісний підхід у початковій школі". Запрошений лектор - тренерка НУШ, голова циклової комісії педагогіки і методики початкової освіти, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист КЗ "Одеський педагогічний фаховий коледж"
Власова Ганна Володимирівна.

Гостьова лекція для 2 курсу ФПН

101.06.2022 року студенти 2 курсу факультету початкового навчання взяли участь у відкритій гостьовій лекції кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри початкової ї професійної освіти, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди Філатової Лади Семенівни

🔷на тему : "Event - технології в закладах освіти"

Відкрита гостьова лекція на тему: "Ранкова зустріч в сучасній початковій школі"

101.06.2022 року студенти 3 курсу факультету початкового навчання взяли участь у відкритій гостьовій лекції кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри початкової ї професійної освіти,  Харківського національного педагогічного  університету імені Г.С.Сковороди  Шишенко Валентини Олексіївни на тему: "Ранкова зустріч в сучасній початковій школі"

Тиждень доброчесності на факультеті початкового навчання

1Протягом тижня доброчесності на факультеті початкового навчання було проведено конкурс студентських есе на тему "Вплив доброчесності на майбутнє людини" та конкурс відео-проєктів "Чесність починається з тебе". Наприкінці тематичного тижня було організовано круглий стіл зі студентами факультету "Академічна доброчесність. Проблеми та перспективи", під час якого було обговорено актуальні питання проблеми, роз'яснено поняття "академічна доброчесність", визначено особливості та різновиди плагіату, обговорено шляхи недопущення академічної недоброчесності та підведено підсумки конкурсів студентських есе та відео-проєктів.

День абітурієнта 2021 на факультет почакового навчання

416.03  на факультеті початкового навчання було проведено профорієнтаційний захід "Магістр ФПН 2021". Зустріч була проведена онлайн на платформі Teams. У заході брали участь студенти 4 курсу денного та заочного відділень. Було повідомлено про правила прийому до магістратури факультету початкового навчання на 2021-2022 н.р., пояснено процедуру реєстрації на ЄВІ з англійської мови, надано інструкції щодо створення кабінету вступника на сайті "Освіта всім", обговорено особливості фахового вступного випробування та запрошено майбутніх випускників до участі у пробному ЄВІ з англійської мови

Сторінка 1 із 3