Загальні відомості

Кафедра гімнастики та спортивних єдиноборств

main

У 1949 році в Одеському педагогічному інституті на факультеті фізичного виховання і спорту була створена кафедра гімнастики.

У різні роки кафедрою керували: ст. викладач Д. Мавроматі, ст. викладач Г. Кастеллі, ст. викладач О. Софранюк, професор В. Палига, кандидати педагогічних наук, доценти: К. Романовський, Ю. Павлов, І. Мороз, А. Чустрак.

Викладачі кафедри в різні роки очолювали федерації з таких видів спорту:

- спортивної гімнастики - О. Софранюк, К. Романовський, В. Палига;

- спортивної акробатики -  заслужений тренер УРСР А. Полонець;

- художньої гімнастики -  Д. Мавроматі, Р. Дежурнова;

- аеробіки – В. Тодорова (віце-президент).

 

У 2017 році змінилась назва кафедри з «кафедра гімнастики» на «кафедра гімнастики та спортивних єдиноборств».

З 2019 року і по сьогоднішній час кафедру очолює доктор педагогічних наук, професор Борис Тимофійович Долинський.

Кафедра гімнастики та спортивних єдиноборств є базовим структурним підрозділом Університету Ушинського, та відповідає за виконання певної компоненти (частини)  освітньо-професійних програм бакалаврського (першого) та магістерського (другого) рівня вищої освіти «Середня освіта (Фізична культура)» і «Фізична культура і спорт», а також відповідає за виконання освітньо-наукової програми «Фізична культура і спорт» для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Кафедра забезпечує навчальний процес із дисциплін професійного спрямування, які закріплені за кафедрою, і відповідає за якість їх викладання, забезпечення програмних результатів навчання і формування співвідносних із ними компетентностей здобувача вищої освіти.

Науково-педагогічні працівники кафедри здійснюють наступні види діяльності: навчальну, науково-методичну, науково-дослідну діяльність у визначеній галузі науки (спеціальності), інноваційну, профорієнтаційну роботу та  виховну роботу зі студентами.

У розпорядженні кафедри знаходяться наступні приміщення:

  • лекційна аудиторія (каб. № 301)
  • методичний кабінет (каб. № 303)
  • службове приміщення (викладацька, каб. № 304)
  • 2 гімнастичних зала (№ 302, № 312).

При кафедрі діє аспірантура зі спеціальності 017  Фізична культура і спорт.

 

© 2017 Університет Ушинського
http://inlis.lamongankab.go.id/live-draw-sgp/ http://skp.bkpsdm.ketapangkab.go.id/live-draw-hk/ https://perpustakaan.wicida.ac.id/slot-gacor/ http://inlislite.dispersip.tubankab.go.id/slot-demo/ https://inlis.pacitankab.go.id/slot-online-gacor/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/live-hk/ https://e-learninggender.kemenpppa.go.id/slot-gacor-online/ https://pabukon.purwakartakab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.pustaka.sumbarprov.go.id/slot-demo/ http://e-perpustakaan.kemendesa.go.id/live-sgp/ https://simkerma.polinema.ac.id/demo-slot/ https://sikomik.mojokertokab.go.id/slot-gacor-terpercaya/ http://inlislite.palembang.go.id/live-sgp/ http://inlis.lamongankab.go.id/slot-demo/ http://inlislite.palembang.go.id/demo-pg-soft/ https://jdih.boltimkab.go.id/toto-macau/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-gacor/ http://inlislite.palembang.go.id/rtp-live-slot/ https://jdih.boltimkab.go.id/slot-demo/ https://silakanmas.disdukcapil.magelangkota.go.id/ikm_download/slot-demo/ https://jim.unrika.ac.id/slot-demo/ https://www.irslawproblems.com/slot-demo/ https://mpoten.berkeleywellbeing.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/