23-24 березня 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтеграція науки і практики в умовах модернізації спеціальної освіти України».

1Організатори – Міністерство освіти і науки України, Херсонський державний університет, факультет спеціальної та інклюзивної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Інститут спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України, кафедра дефектології та фізичної реабілітації ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського»; Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка.

Тиждень доброчесності

1Відповідно до розпорядження ректора Університету Ушинського № 9-Р від 28.02.2023 р. з метою популяризації культури доброчесності зі студентами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності 016 «Спеціальна освіта» кураторами груп кафедри дефектології та фізичної реабілітації з 13 по 18 березня 2023 року був проведений Тиждень доброчесності.
15 березня 2023 року зі студентами першого (бакалаврського) рівня першого року навчання куратором доцентом Галущенко В. І. було проведено кураторську годину.

Презентація вибіркових дисциплін кафедри ТМФКСД

816 березня 2023 року співробітниками кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін навчально-наукового інституту фізичної культури спорту та реабілітації була проведена презентація вибіркових дисциплін на 2023-24 навчальний рік.

Академічна доброчесність – запорука ментального здоров’я

116 березня 2023 року в рамках тижня доброчесності кафедрою біології і охорони здоров’я проведено презентацію «Академічна доброчесність – запорука ментального здоров’я» для студентів Університету Ушинського.

Виявлення академічного плагіату в індивідуальних навчально-дослідних та наукових роботах студентів

113 березня 2023 року в рамках Тижня доброчесності в Університеті Ушинського професором кафедри біології і охорони здоров’я Босенко А. І. проведено презентацію здобувачам 2 року навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації за темою: «Виявлення академічного плагіату в навчально-дослілдних та наукових роботах студентів».

Старший викладач кафедри дефектології та фізичної реабілітації Брезнер С.А. пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації "Можливості Canva для створення профорієнтаційного контенту"

014Старший викладач кафедри дефектології та фізичної реабілітації Брезнер С.А. пройшла навчання на курсах підвищення кваліфікації "Можливості Canva для створення профорієнтаційного контенту" з 01.03.2023 - 07.03.2023 н. р.

Обговорення проекту ОПП «Фізична культура і спорт» першого бакалаврського рівня вищої освіти

107.03.2023 року відбулося обговорення проекту ОПП «Фізична культура і спорт» першого бакалаврського рівня вищої освіти зі спеціальності 017 Фізична культура і спорт в Управлінні фізичної культури і спорту Одеської обласної державної адміністрації.

Вітаємо наших студентів з перемогою!

1З 21 по 22 лютого у м. Хмельницький на базі спортивного комплексу «Konfermat» відбулись фінальні змагання Універсіади України з тхеквондо ВТФ у розділі «Керугі».

Сторінка 1 із 20

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського