Роботодавці і стейкголдери

Кафедра музичного мистецтва і хореографії активно співпрацює з багатьма закладами вищої освіти України, а також Польщі, Молдови та Китаю.

Договори

Робота зі стейкхолдерами є постійною, дієвою та системною. Існує програма «Гостьовий лектор».

Інформація про гостьові лекції оприлюднюється на сайті Університету, на сторінці факультету музичної та хореографічної освіти та відділу аспірантури і докторантури. Також на сайті відділу аспірантури і докторантури стейкхолдери, роботодавці та їх представники можуть пройти онлайн опитування (https://pdpu.edu.ua/steikholdery/opytuvannia).

Наші постійні стейкхолери:

Мозгальова Наталія Георгіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри музикознавства, інструментальної підготовки та хореографії Вінницького держаного педагогічного університету імені Михайла Кацюбинського;

Мартинюк Тетяна Володимирівна, доктор мистецтвознавства, професор, завідувачка кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі;

Овчаренко Наталія Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки Криворізького державного педагогічного університету;

Лісовий Вадим Анатолійович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри музики факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;

Мартинюк Анатолій Кирилович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Університету Григорія Сковороди в Переяславі;

Барановська Ірина Георгіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, кафедри мистецьких дисциплін дошкільної та початкової освіти Вінницького держаного педагогічного університету імені Михайла Кацюбинського.

 У 2024 році до групи стейкхолдерів приєдналися:

Гуральник Наталія Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства Українського державного університету Михайла Драгоманова;

Растригінга Алла Миколаївна, докторка педагогічних наук, професорка, професорка кафедри мистецької освіти  Центральноукраїнського університету Володимира Винниченка;

Бойченко Марина Анатоліївна, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка;

Шатайло Наталія Вікторівна, кандидатка педагогічних наук, завідувачка кафедри методики викладання і змісту освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради», випускниця Університету Ушинського (спеціаліст, аспірантура).

Традиційним  є процедура обговорювання проєктів освітньо-наукових програм.

img1

Обговорення ОНП «Мистецька педагогіика вищої освіти» аспірантів 2 курсу спеціальності 011 з доктором педагогічних наук, професором Центральноукраїенського деражвного університету імені Володимира Винниченка А.М.Растригіною.

img1_2

img1_3

Обговорення ОНП зі спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво») та зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки за ОНП «Мистецька педагогіка вищої освіти» (12 січня 2024).

img1_4

Обговорення ОНП 12 січня 2023 року

Проводяться методологічні семінари з питань якості вищої освіти

img1_5

Обговорення ОНП 19 квітня 2022 року

img1_6

Обговорення ОНП «Середня освіта. Музичне мистецтво» 24 квітня 2021 року

Стали традиційними міжвузівські методологічні семінари з міжнародною, активними учасниками яких є наші стейкхоледри та аспіранти. Розглядаються питання якості вищої освіти, освітньо-наукових та освітньо-професійних програм.

img1_7

Перший семінар «Проблем акредитації закладів вищої освіти в Україні та Польщі – на шляху інтеграції» відбувся 09 червня 2022

img1_8

Другий семінар «Якість мистецької освіти в міжнародній проєкції»  відбувся 28 листопада 2023 року

Безпосередніми роботодавцями є завідувачі кафедр факультету музичної і хореографічної освіти. Випускники аспірантури попередній років самі завідують кафедрами. Декан факультету музичної та хореографічної освіти кандидат педагогічних наук, доцент Олена Рудольфівна Новська є випускницею факультету та аспірантури кафедри музичного мистецтва і хореографії; випускниця факультету та аспірантури кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Віталіївна Ашихміна завідує кафедрою вокально-хорової підготовки.

Аспіранти, що навчаються на освітньо-наукових програмах, залученні до роботи на кафедрах:

Анна Усова, Аліна Ходот – на кафедру вокально-хорової підготовки

Валерія Добруха – на кафедру музично-інструментальної підготовки; на кафедрі за сумісництвом працює аспірантка Анна Рало.

Арсенія Терзі – на кафедру музичного мистецтва і хореографії; на кафедрі за сумісництвом працює Юрій Вдовиченко.

Півдищення кваліфікації та академічна мобільність викладачів

Викладачі кафедри постійно та різнобічно підвищують кваліфікацію. Користуються як внутрішніми ресурсами Університету Ушинського для професійного розвитку викладачів, так і можливостями двосторонніх угод з ЗВО партнерами, зокрема, й зарубіжними. Активна співпраця, що включає академічну мобільність здійснюється з Кишинівським державним педагогічним університетом імені Іона Крянге. Здійснено академічну мобільність професора О.Є. Ребрової та М.О. Федорця за програмою «Університетська педагогіка» для здобувачів третього (освітньо-наукового рівня). Академічну мобільність у 2022 року здійснювала проф. О.Реброва, викладала модулі за програмами підвищення кваліфікації. Запрошувалися для гостьових лекцій у 2022 році професори О.Реброва, С.Шип, Г.Ніколаї; у 2023 році професор О.Реброва провела відкриту лекцію для вчителів музичних шкіл. А з Університету Іона Крянге доктор педагогічних наук, доцент Маріанна Вакарчук провела відкриту лекцію для здобувачів другого (освітньо-професійного) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

Тісні професійні зв’язки продовжуються з ЗВР-портнером Сілезьким університетом у Катовіцах. У цей університет запрошувалася для викладання музичного мистецтва професор Г.Ніколаї, яка вільно володіє польською мовою. Також за договором працює у Польщі у філії Варшавської музичної академії імені Фридеріка Шопена професор Л.Касьяненко. Набутий зарубіжний досвід вони передають здобувачам другого та третього рівнів вищої освіти.

Викладачі підвищують свої мовні компетентності. На рівень В 2 у 2022-2023 роках склали іспит Л.Степанова та І. Хмелевська.

Своєрідним підвищенням кваліфікації є набуття членства в Європейській академії професора С.Шипа, що було реалізовано ту 2023 році.

onedrive

Сертифікати

Діяльність за ОПП

Діяльність за ОПП




Випускники кафедри музичного мистецтва і хореографії

Вітальне слово з ювілеєм факультету музичної та хореографічної освіти випускниці аспірантури, громадянки КНР, кандидата педагогічних наук ( у Китаї – доктор філософії) Лю Цяньцянь

 

Факультет музичної та хореографічної освіти, кафедр музичного мистецтва і хореографії, наукові керівники постійно підтримують зв’язки з випускниками аспірантури. До 2016 року аспірантура готувала молодих науковців зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика музичного навчання. Паспорт спеціальності дозволяв досліджувати актуальні питання підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва, музичного навчання школярів, формування художньої культури особистості, зокрема завдяки синтезу мистецтва. Це дозволяло захист кандидатських дисертацій і фахівцям з хореографії.

Випускники нашої аспірантури працюють як на Україні, так і за її межами. На факультеті музичної та хореографічної освіти, на різних кафедрах також працюють випускники аспірантури:

Батюк Наталія Орестівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри музичного мистецтва і хореографії.

Степанова Людмила Василівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії.

Гриченко Алла Миколаївна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри музично-інструментальної підготовки.

Новська Олена Рудольфівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри диригентсько-хорової підготовки.

Ашихміна Наталія Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри диригентсько-хорової підготовки.

Толстова Наталія Михайлівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії музики і вокалу.

У березні 2020 році захистила кандидатську дисертації викладач кафедри музичного мистецтва і хореографії, випускниці аспірантури Хмелевська Інга Олексіївна.

М.І. Сибірякова-Хіхловська, кандидат педагогічних наук, випускниця аспірантури працює у Польщі, у м. Бідгош в  Opera Nova.

В аспірантурі навчалися, закінчували та захищали дисертації громадяни КНР та Турції.

Уткан Байкал Демір –  Агрийський педагогічний університет ім. Ібрагіма Чечена. Завідувач музичним відділом; викладач сольфеджіо, гармонії, теорії та історії музики.

Чай Пенчен – декан фортепіанного факультету, Педагогічний університет, Тяньцзінь.

Цао Хункай – викладач теорії музики, лектор, художній керівник  хору Тяньцзінського класичного університету.

Лю Цяньцянь – Айнанський університет, кафедри фортепіано  та хореографії, лектор, викладач фортепіано.

Інь Юань – Тайшанський університет, кафедра фортепіано, лектор.

Бай Бінь (лауреат міжнародних конкурсів )    -    Цицикарський университет, викладач фортепіано, лектор.

Ван Бін (лауреат міжнародних конкурсів) –  Цзинаньський университет, викладач фортепіано, лектор.

Цзяо Їн – Хэнань, Педагогічний університет, викладач фортепіано, лектор.

Лу Чен – Шэньсийський Педагогический университет, викладач фортепіано, лектор.

Чжоу Мін – викладач вокалу, лектор, університет Хух-Хота, Внутрішня Монголія.

Чан Лей – Чічіхай, Педагогічний університет, лектор, викладач фортепіано.

Хей Івань – Тален, Педагогічний університет, викладач фортепіано, лектор.

Мен Мен   – Харбін, Педагогічний університет, викладач фортепіано, лектор.

Лю Кешуан – Чан Ша, Педагогічний університет, викладач фортепіано, лектор.

Вей Сімін − доцент університету Чен Ду, Сичунська консерваторія; викладач фортепіано, лектор.

Хуань Яцянь – Пекінська консерваторія, викладач фортепіано, лектор, концертмейстер.

Ван Яцзюнь – Сичуанський педагогічний університет, викладач кафедри музичної освіти, вокаліст, хормейстер.

Пань Сінюй – Університет Бо Хай, викладач флейти, лектор.

Хань Ле – Університет Бо Хай, викладач фортепіано, лектор.

Фу Сяоцзін – Хубейський університет мистецтва і науки, м узичний коледж, викладач фортепіано, лектор.

Ван Лу – доцент Консерваторії Шиньян.

Чжу Цянь – викладач вокалу університету м. Дацін, провінції Хейлунзян.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лабораторія "Інновації мистецької освіти"

Науковий керівник професор Реброва О.Є.

При кафедрі організовано науково-практичну лабораторію «Інновації мистецької освіти для студентів, аспірантів та викладачів». Організація роботи лабораторії орієнтована на Положення Університету Ушинського «Про науково-дослідну лабораторію».

Лабораторіядіє за наступними напрямами роботи:

1.Методичні інновації у галузі музичної освіти школярів;

2.Підготовка майбутніх учителів музики до інноваційної діяльності .

3.Науково-дослідницькі аспекти інновацій хореографічного мистецтва; хореографічного виховання, розвитку та навчання.

4.Здоров’язбережувальні аспекти мистецтва (хореотерапія, аудіальна культура, арт-терапія тощо).

5.Міждисциплінарні технології мистецького навчання.

6.Інновації у формуванні фахових компетентностей майбутніх учителів музичного мистецтва і хореографії за напрямами: полімодальність та поліхудожність мистецько-освітніх процесів, полікультура.

Детальніше


Звіт про роботу лабораторії Інновації мистецької освіти

Контакти

Завідувачка кафедри музичного мистецтва і хореографії, доктор педагогічних наук,

професор Олена Євгенівна Реброва

тел.: +380674803749

Профорієнтаційна та творча діяльність викладачів

Наукові школи

На кафедрі існує три наукові школи:

Науково-творча школа доктора педагогічних наук, професора, завідувачки кафедри музичного мистецтва і хореографії Олени Євгенівни Ребрової «Художньо-ментальні процеси у мистецько-педагогічній освіті». Школа позначається як науково-творча, оскільки в її змісті та дослідницькій стратегії тісно сполучаються науково-дослідницький, пошуково-методичний та творчо-виконавський напрями.

Наукова школа доктора мистецтвознавства, професора Сергія Васильовича Шипа «Теорія музичної мови і семіотичні основи педагогічної герменевтики».

Наукова школа доктора педагогічних наук, професора Галини Юріївни Ніколаї «Теоретико-методологічні та методичні засади мистецько-педагогічної компаративістики». Школа професора Г.Ю. Ніколаї функціонує на кафедрі з 2018 року, разом з тим, у межах  сумісного комплексного проекту «Теоретичні та методичні засади розвитку хореографічно-педагогічної освіти в Україні» (номер державної реєстрації НДР: 0115U002489) науковці кафедри були залученні до наукових надбань цієї школи..

Сторінка 1 із 3

 

Пустая синяя полоска

© 2025 Університет Ушинського
kaisar89 scatter hitam mahjong wins bocoran polahujan scatter mahjong ways 2sudah saatnya mahjong ways badai scatterpinbet76kompas76rrc4dslot gacorslot gacor hari inimodal receh mahjong ways 2 dapat motorfreelancer sweet bonanza saldo meledaktrik pabrik gates of olympus x5000 hebohbuyspin baru munculkan jackpot rahasiaskripsi dan cuan mahjong wins 3 deadline1891 starlight princess siang bonus beruntun1892 maxwin tukang hp berkat waktu gacor1893 pola rtp unik gandakan cuan1894 pemula menang 125jt spin 30x1895 sweet bonanza scatter sahur maksimalmas roy jackpot mahjonggaspol cuan di mahjong ways 2epic spin mahjong winsmenikmati kopi sambil spin mahjong ways 2keasikan main mahjongterkejut mahjong ways 3jangan asal ngebetgaspol tanpa cemasbongkar trik scatter mahjong waysspin bebas mahjong ways 2 cuan santaitips fokus dragon tiger pemulamodal 35k menang sweet bonanzarumus 3 tim over 2 5 golinfinix zero 5g gadget scatterrtp tinggi candy bonanza wd rutinkaryawan iseng mahjong ways 3 motorpagi baccarat sore mallteknik 6 spin mahjong wins 3jackpot dragon hero diceinovasi baru dalam mahjong ways kombinasi tempo spin dan rtp live untuk kemenangan besarstrategi jitu bermain mahjong ways teknik pola jackpot yang bisa memaksimalkan keuntungan dengan rtp live akuratrahasia terbaru menang bermain mahjong ways 2025strategi terbaru mahjong wins 3 teknik pola scatter hitamwujudkan kekayaan instan dalam sehari lewat mahjong waysbikin kaget pola scatter mahjong ways ini berikan maxwin hanya dalam beberapa putaranstrategi terkini untuk memenangkan permainan mahjong ways dalam 10 menit pola scatter hitam yang menjamin cuan berkalikali lipatstrategi terkini untuk memenangkan permainan mahjong ways dalam 10 menitkenali rahasia scatter hitam di mahjong waysrahasia sukses maxwin di mahjong wayssugar rush abc1131 pola rtp akuratcuan pola gacor gates olympus abc1131deposit praktis gopay abc1131 amanscatter hitam mahjong ways bikin gacorstrategi scatter mahjong ways maxwinrelax main mahjong ways 2 auto saldojackpot mahjong wins 3 depok gacorpanduan spin mahjong ways 2 terbarupola scatter hitam menembus jackpotkarier digital berkat mahjong wins 3profit harian rtp mahjong wayspolanya wangi mahjong ways 2profit nonstop mahjong ways 1profit keren mahjong wins 3ngences cuan mahjong winsjackpot finansial mahjong ways 2putaran membangongkan mahjong wins 3modal 18k mahjong ways 2 maxwinbaccarat qris anti rugi live casinortp starlight princess jam spin terbaikjackpot olympus driver kurirmahjong ways ramadan bikin cuanparlay 3 tim sbo penggemar mudamuseum mystery trik jambi bawa 120jtwild west gold strategi pemain freelancekoi gate qris vs topup transaksi cepatrealme narzo 70 mahjong smooth spinpower hoki mahjong waysmodal receh mahjong ways 2siswa smk cuan mahjong ways telegramrtp live mahjong dan olympus jam 13driver maxim dua motor berkat mahjongpsikologi finansial dari mahjong terstrukturabc1131 rtp dan pola olympus bikin cuanagen sbo abc1131 bantu pemula menangscatter hitam mahjong waysagen mahjong ways terbaikscatter hitam mahjong modal 10krtp mahjong wins 2scatter hitam mahjong winsheylink macauklubheylink asiaklubheylink hksbetheylink kapten76heylink mpoxoheylink garuda76garuda76asiaklubmacauklubrawit303ABC1131mpoxlABC1131 AMPSLOT MPO DANApondok88