День вишиванки

1Щороку, у третій четвер травня, українці відзначають День вишиванки.

Патріотичний квіз з нагоди Дня виниванки

216 травня 2024 року в бібліотеці Університету Ушинського з нагоди Дня вишиванки відбувся Патріотичний квіз.

Програма залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA:UA

01Міністерство молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» реалізує національну програму залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA».

Участь в онлайн-тренінгу Biд Ugen: «Проджект-менеджмент: від ідеї проєкту до її реалізації».

0125 квітня голова студентського самоврядування Катерина Козій взяла участь в онлайн-тренінгу: «Проджект-менеджмент: від ідеї проєкту до її реалізації», який організувала молодіжна ініціатива UGEN, що розвиває та підтримує молодь в успішному кар'єрному зростанн.

Регіональні консультації щодо участі молоді у відновленні | Road to URC 2024

0119 квітня представники студентського активу Університету Ушинського взяли участь у першій консультації з молоддю, спрямована на включення молодіжної політики у порядок денний Ukraine Recovery Conference 2024. Головною метою зустрічі було залучення думок та ідей молоді, оскільки їх голос не отримує належної уваги на міжнародних заходах, пов'язаних з відновленням.

Благодійна акція "Подаруй казку дітям".

121 грудня 2023 року студенти Університету Ушинського завітали до «Міського спеціалізованого будинку дитини № 1».

Благодійна акція "Подаруй казку дітям"

1Шановні студенти та співробітники Університету Ушинського! Напередодні новорічних свят, як ніколи важливо допомагати один одному.

VI Міжнародна науково-практична конференція «Ukrainian Hogwarts: Орден Фенікса ОСС - 2023»

1Представники студентського самоврядування Університету Ушинського взяли участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Ukrainian Hogwarts: Орден Фенікса ОСС - 2023», що проходила з 24 по 26 листопада на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Сторінка 1 із 12

 

© 2024 Університет Ушинського
https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/