Зустріч зі стейкголдерами в межах обговорення проєкту ОНП за спеціальністю 052 Політологія на 2023/24 н.р.

11 вересня 2023 року відбулася онлайн-зустріч групи забезпечення освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 052 Політологія (гарант – д.політ.н., проф. Г. В. Музиченко) зі стейкголдерами, присвячена обговоренню проєкту освітньої програми на 2023/24 н.р., узгодженого зі Стандартом вищої освіти за ціїю спеціальністю та рівнем освіти, затвердженого Наказом МОН України від 27 липня 2023 року №903.
Участь в обговоренні взяли доктори політичних наук, знані науковці з партнерських університетів України (Микола Польовий з Донецького національного університету імені В. Стуса, Світлана Коч, Юлія Узун, Марія Мілова - з Одеського національного університету імені І.І. Мечникова), які вже багато років долучаються до моніторингу освітньої програми в якості рецензентів, а також мають досвід співпраці з кафедрою політичних наук і права Університету Ушинського, зокрема в якості гостьових лекторів.
Разом зі стейкголдерами дійшли спільного висновку про доцільність збереження визначеної в попередніх версіях освітньої програми мети та тематичної спрямованості змістовної підготовки докторів філософії на дослідження регіональних та локальних політичних процесів, що в свою чергу, забезпечується відмінними від визначених Стандартом програмним результатом (ПРН 12), двома спеціальними компетентностями (СК 9, СК 10) та відповідною освітньою компонентою (ОК 8 «Регіональна політика і локальна демократія»).
Щиро вдячні всім, хто долучився до обговорення проєкту ОНП на 2023/24 н.р. Усі поради та рекомендації, отримані на цій зустрічі, а також з інших джерел (офіційний вебсайт університету, письмові рецензії тощо) будуть враховані групою забезпечення в фінальній версії освітньої програми.

 

Пустая синяя полоска

© 2017 Університет Ушинського
http://loket.pdamintanbanjar.co.id/slot-demo/ https://perpustakaan.atmaluhur.ac.id/slot-demo/ https://disbun.mubakab.go.id/slot-demo/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/situs-slot-gacor/ http://jdih.sibolgakota.go.id/assets/demo-pg-soft/ http://bem.fk.unand.ac.id/demo-slot/ http://pilarsosbudasean.kemenkopmk.go.id/slot-demo/ https://perpustakaan.atmaluhur.ac.id/slot-gacor/ https://perpus.makassarkota.go.id/slot-gacor/ https://helpdesklpse.kotabogor.go.id/demo-pgsoft/ http://pelatihaninlislitev3.perpusnas.go.id/slot-demo/ https://bpfpik.ub.ac.id/-/slot-gacor/ http://pustaka.merantikab.go.id/demo-slot/ https://sekolah.disdik.kalteng.go.id/slot-gacor/ https://www.baperanews.com/slot-luar-negeri/ https://bcc.ub.ac.id/slot-demo-pragmatic/ http://web.upgriplk.ac.id/slot-demo/ https://disdukcapil.rajaampatkab.go.id/demo-pg-soft/ https://ptun-bandung.go.id/slot-demo-pragmatic/ https://jdih.kepahiangkab.go.id/slot-demo-pragmatic/ http://pajak.ponorogo.go.id:2222/slot-demo/ https://simmagang.polinema.ac.id/logs/slot-demo-pragmatic/ https://balongbendo.sidoarjokab.go.id/slot-demo-gratis/ https://sinona.luwukab.go.id/slot-demo/ https://daring.uniga.ac.id/slot-demo/ http://simmutu.rsidaman.banjarbarukota.go.id:91/demo-pg-soft/ https://konsultasi.ulp.banjarbarukota.go.id/slot-demo/ https://inlis.singkawangkota.go.id/demo-pg-soft/ https://inlis.mojokertokab.go.id/digitalcollection/slot-demo/ http://el1brary.samosirkab.go.id:415/demo-pgsoft/ https://perpustakaan.palangkaraya.go.id/slot-demo/ https://www.sidiap.org/rtp-live-slot/ https://147.139.195.246/ https://8.215.25.20/ https://95.111.193.102/ https://147.139.168.127/ https://95.111.196.187/ https://94.237.67.110/ https://149.129.223.146/ https://149.129.245.78/ https://oconnellstbistro.com/ https://chavancentre.org/slot-demo/ https://www.scadvocate.com/ https://stickyriceles.com/ https://www.ella-lapetiteanglaise.com/ https://usaklub.moe/ https://mpored.moe/ https://www.tyronesjacket.com/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/