Зустріч зі стейкголдерами в межах обговорення проєкту ОНП за спеціальністю 052 Політологія на 2023/24 н.р.

11 вересня 2023 року відбулася онлайн-зустріч групи забезпечення освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 052 Політологія (гарант – д.політ.н., проф. Г. В. Музиченко) зі стейкголдерами, присвячена обговоренню проєкту освітньої програми на 2023/24 н.р., узгодженого зі Стандартом вищої освіти за ціїю спеціальністю та рівнем освіти, затвердженого Наказом МОН України від 27 липня 2023 року №903.
Участь в обговоренні взяли доктори політичних наук, знані науковці з партнерських університетів України (Микола Польовий з Донецького національного університету імені В. Стуса, Світлана Коч, Юлія Узун, Марія Мілова - з Одеського національного університету імені І.І. Мечникова), які вже багато років долучаються до моніторингу освітньої програми в якості рецензентів, а також мають досвід співпраці з кафедрою політичних наук і права Університету Ушинського, зокрема в якості гостьових лекторів.
Разом зі стейкголдерами дійшли спільного висновку про доцільність збереження визначеної в попередніх версіях освітньої програми мети та тематичної спрямованості змістовної підготовки докторів філософії на дослідження регіональних та локальних політичних процесів, що в свою чергу, забезпечується відмінними від визначених Стандартом програмним результатом (ПРН 12), двома спеціальними компетентностями (СК 9, СК 10) та відповідною освітньою компонентою (ОК 8 «Регіональна політика і локальна демократія»).
Щиро вдячні всім, хто долучився до обговорення проєкту ОНП на 2023/24 н.р. Усі поради та рекомендації, отримані на цій зустрічі, а також з інших джерел (офіційний вебсайт університету, письмові рецензії тощо) будуть враховані групою забезпечення в фінальній версії освітньої програми.

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/