Вітаємо студентів навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського Вадима НАУМЕНКО та Олексія ГРАБАРОВА з перемогою у чемпіонаті України з плавання!

1Вітаємо студентів навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та реабілітації Університету Ушинського Вадима НАУМЕНКО та Олексія ГРАБАРОВА з перемогою у чемпіонаті України з плавання. Вадим Науменко завоював золоту медаль і став кандидатом на участь в Олімпійських іграх-2024. Зараз Вадим розпочав підготовку до чемпіонату Європи (Белград, 20-23 червня). Олексій Грабаров дуже успішно пройшов цей старт на неосновних дистанціях.
Куратор спортсменів з плавання старший викладач кафедри теорії і методики фізичної культури та спортивних дисциплін, к. пед. н. Кучеренко Геннадій Васильович, який підтримує спортсменів на нелегкому шляху тренувального і навчального процесів, незважаючи на війну, тривоги і нестабільність.
23 травня Вадим Науменко відправився на заключний збір. Він пройде в горах – Фон-Ремо (Франція).
Пишаємося Вами!


 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/