Відбулася гостьова лекція стейкголдера ОНП «Прикладна фізика та наноматеріали»

129 травня 2024 року в межах реалізації програми «Гостьовий лектор» для аспірантів спеціальності 105 Прикладна фізика та нономатеріали відбулася гостьова лекція стейкголдера ОНП «Прикладна фізика та наноматеріали» доктора фізико-математичних наук, професора Тюріна Олександра Валентиновича (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова) на тему: «Лазерні системи наведення на основі тривимірних голографічних оптичних елементів».
Лекція відбувалася в межах вивчення аспірантами навчальної дисципліни «Обернені задачи нейтронівської та рентгенівської дифрактометрії», у тематичне поле якої входить проблематика визначення просторових та часових координат фізичних тіл за результатами дифракції. Тюрін Олександр Валентинович є знаним фахівцем у цій сфері, тому доєднатися до його лекції виявили бажання не тільки студенти, аспіранти і викладачі Університету Ушинського, а й фахівці з оптики з інших ЗВО України.
Основний фокус лекції – це визначення двомірних координат матеріальної точки на основі результатів застосування тривимірних голографічних оптичних елементів. Як завжди, було цікаво та корисно і вже формується запит на наступну змістовну лекцію від нашого шановного стейкголдера, яка буде присвячена, зокрема, вирішенню проблеми одночасного визначення трьох координат об'єкта. Дякуємо Олександра Валентиновича і вже чекаємо на наступну зустріч.

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/