Зустріч з Керівником Одеського Рекрутингового Центру 3 Окремої Штурмової Бригади в Університеті Ушинського

0127 травня 2024 року в Університеті Ушинського відбулася зустріч з керівником одеського рекрутингового центру 3 окремої штурмової бригади, знаним під позивним «Тренер».


2
Під час лекції – Тренер розповів про важливість активної участі громадян у захисті незалежності нашої держави. Студенти мали можливість дізнатися про роль кожного у забезпеченні обороноздатності країни та необхідність бути готовими до викликів сьогодення.
1
У рамках заходу студенти активно долучалися до обговорення, ставили питання та отримували ґрунтовні відповіді від представника бригади. Ця зустріч надала можливість з перших вуст дізнатися про реалії служби та важливість внеску кожного у спільну справу.


3
Висловлюємо щиру подяку нашим захисникам за їхню мужність і відданість, а також за час, виділений для інформування студентів. Такі зустрічі є надзвичайно цінними для підвищення свідомості молоді та зміцнення духу патріотизму.
Дякуємо за вашу службу і вашу сміливість!

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/ https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-mahjong-gacor.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-luar-negeri.html https://hoston.blob.core.windows.net/juragan/slot-gacor-online.html https://simkatmawa.ubt.ac.id/V2/app-web/page/produk/demo-pragmatic/ https://sisdata.unpak.ac.id/uploads/sgacor/ https://ee.itk.ac.id/data/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/