Зустріч з представниками Академії наук (м. Бухарест, Румунія)

2313 червня відбулась перша робоча зустріч представників Університету Ушинського та Академії наук (м. Бухарест, Румунія). В заході взяли участь: проректор з міжнародної, соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Андрій Начев, начальник відділу міжнародних зв’язків Олександра Моргун, доктор філологічних наук, вчений - дослідник, літературознавець Дорін Гарофяну, вчений дослідник, доктор філологічних наук, славіст Мануела Антон.

1

Під час зустрічі було обговорено стратегії та перспективи подальшої співпраці, визначено труднощі, які виникають у процесі комунікації, а також пріоритети, на яких варто зосередитись у першу чергу. Колеги з Румунії висловили бажання надавати всебічну підтримку та розвивати співпрацю з університетом. Відправною точкою має бути укладення Меморандуму про співпрацю.

2

Сподіваємось, що така співпраця уможливить реалізацію спільних програм, підсилення освітньої і наукової співпраці для досягнення нових результатів зі спільних проєктів та впровадження інновацій, які будуть корисними як для Одещини, так і працюватимуть на благо всієї України.

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
asiaklub https://majubersama.b-cdn.net/slot-big-bass-amazon-xtreme.html https://majubersama.b-cdn.net/wolf-gold.html https://www.francisaviation.com/slot-great-rhino-deluxe/ https://www.francisaviation.com/slot-crypto-gold/ https://oicc.org/slot-power-of-thor-megaways/ https://oicc.org/mahjong-ways-3/ https://oicc.org/slot-online/ https://oicc.org/slot-mahjong-panda/ https://asianparalympic.org/game-sugar-rush/ https://asianparalympic.org/game-lucky-neko/ https://asianparalympic.org/game-gates-of-olympus/ https://oicc.org/meledak-jp-lucky-neko/ https://www.francisaviation.com/rtp-slot-pg-soft/ https://www.ysletadelsurpueblo.org/slot-gacor-deposit-dana/ https://www.stantonstreet.com/rtp-slot-tergacor/ https://asianparalympic.org/game-zeus-sensasional/ https://asianparalympic.org/rtp-live-tertinggi/ https://asianparalympic.org/daftar-akun-game-vip/ https://147.139.207.107/ https://8.215.31.229/ https://8.215.55.180/ https://147.139.212.232/ https://8.215.58.83/ https://147.139.182.39/ https://147.139.212.74/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/