Гостьова лекція «Діджітал-технології в дошкільній освіті» для здобувачів другого (магістерського) рівня освіти за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта. Управління закладом дошкільної освіти»

1Гостьова лекція «Діджітал-технології в дошкільній освіті» для здобувачів другого (магістерського) рівня освіти за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта. Управління закладом дошкільної освіти»
30 серпня 2024 року на факультеті дошкільної педагогіки та психології, на платформі Teams, Баранова Вероніка Володимирівна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти КВЗО «Одеська Академія неперервної освіти Одеської обласної ради», провела гостьову лекцію «Діджітал-технології в дошкільній освіті» для здобувачів другого (магістерського) рівня освіти за освітньо-професійною програмою «Дошкільна освіта. Управління закладом дошкільної освіти».
На гостьовій лекції були присутні: Булгакова Олена Юріївна – декан факультету дошкільної педагогіки та психології, доктор психологічних наук, професор; Листопад Олексій Анатолійович – завідувач кафедри дошкільної педагогіки, доктор педагогічних наук, професор; Мардарова Ірина Костянтинівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної педагогіки; Гуданич Наталія Миколаївна – викладач кафедри дошкільної педагогіки Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».
В ході гостьової лекції Вероніка Баранова ознайомила здобувачі вищої освіти з особливостями організації дистанційної роботи з дітьми дошкільного віку та їх батьками. З проблемами використання програм (Zoom, Teams, Skype, Big Blue Button, Google Meetings), мессенджерів (Viber, Telegram, Wats Up) в освітньому процесі ЗДО. Діджитал-інструментами для професійної діяльності освітян – редагування текстів, зображень, відео і звукових файлів (Microsoft Word, Microsoft Publisher, Microsoft PowerPoint, LibreOffice, DaVinci Resolve, Lightworks, VSDC Free Video Editor, www.canva.com, www.powtoon.com, Sodaphonic, GoldWave, NeroWaveEditor, Gimp, PIXLR, CorelDRAW тощо). З освітніми сайтами та порталами, що пропонують розвивальні ігри та завдання ON-LINE для дітей (Game-Game, Logiclike, LearningApps.org, Wizer.me, Liveworksheets тощо). Специфікою та перспективами використання Штучного інтелекту в освіті. Дотриманню і захисту авторських прав у мережі Інтернет. Лекція стимулювала здобувачів вищої освіти до поглиблення та збагачення знань з цифровізації і діджиталізації дошкільної освіти.
Подія засвідчила продовження плідної співпраці кафедри дошкільної педагогіки Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» з кафедрою дошкільної та початкової освіти КВЗО «Одеська Академія неперервної освіти Одеської обласної ради»

 

Пустая синяя полоска

© 2024 Університет Ушинського
slot demo pg softdemo slot gratisslot demo pragmaticslot gacorasiaklubhksbetheylink macauklubheylink asiaklubheylink hksbet https://kientrucvadoisong.net/rahasia-gacor/ https://sipla.poltera.ac.id/main/ https://infolpse.gresikkab.go.id/files/ https://sipla.poltera.ac.id/data/ https://bakesbangpol.situbondokab.go.id/files/ https://journal.binadarma.ac.id/cache/data/ https://8.215.31.229/ https://8.215.55.180/ https://147.139.212.232/ https://147.139.212.74/ https://amantoto.cfd/
https://slot-bonanza-terpercaya.powerappsportals.com/