В Університеті Ушинського відбувся аудит міжнародного проекту “Україна-Норвегія”

5 грудня 2018 року в Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського, на замовлення Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії, проведено зовнішній моніторинг якості підготовки слухачів курсу “Менеджмент підприємницької діяльності”, що викладається в межах реалізації проекту «Україна-Норвегія». Перевірку проводив представник аудиторської фірми Швейцарії пан Олександр Бурьян.

У моніторингу якості виконання українсько-норвезького проекту з адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей взяли участь представники Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради, викладачі університету, а також випускники 2015-2018 років.